Byt na predaj 86 m² Los Arqueros

124750534 | Los Arqueros

  • Spálne 2
  • Kúpeľne 2
  • Plocha 86 m²
  • Plocha terasy 18 m²
  • Stav Aktívne

Tento 2-posteľový apartmán na prvom poschodí ponúka vynikajúci výhľad na more a golf v prednej a zadnej časti nehnuteľnosti.

La Finca je veľmi obľúbená komunita v rámci golfového areálu Los Arqueros, ktorá pozostáva z 2 a 3 izbových apartmánov a penthousov a je len kúsok od klubovne a reštaurácie, profesionálneho obchodu a driving range. Všetky apartmány majú južný alebo juhozápadný výhľad na zavedené 18-jamkové golfové ihrisko Los Arqueros smerom k Stredozemnému moru.

La Finca podľa očakávania ponúka vysoký štandard, ktorý sa očakáva od stavby Taylor Woodrow, a zahŕňa krémovú mramorovú podlahu v celom byte, vybavenú dizajnovú kuchyňu so spotrebičmi Bosch a teplú a studenú klimatizáciu. Rezidencia La Finca sa nachádza v zrelých upravených záhradách a môže sa pochváliť dvoma spoločnými bazénmi.

Los Arqueros Golf & Country Club je prestížny golfový klub nachádzajúci sa v obci Benahavís, neďaleko Marbelly, v provincii Malaga v Španielsku. Klub navrhol legendárny španielsky golfista Severiano Ballesteros a svoje brány otvoril v roku 1991. Je známy svojím nádherným prostredím na úpätí pohoria Sierra de Ronda, odkiaľ sa naskytá panoramatický výhľad na Stredozemné more a okolité hory.

História Los Arqueros Golf & Country Club siaha do konca 80. rokov minulého storočia, keď sa Ballesteros, ktorý dosiahol veľký úspech ako profesionálny golfista, vydal na dráhu dizajnéra golfových ihrísk. V spolupráci so španielskym architektom Antoniom Garcíom Garridom vytvoril náročné a malebné golfové ihrisko v regióne Costa del Sol.

Výstavba golfového ihriska Los Arqueros Golf & Country Club sa začala v roku 1989 a oficiálne bolo otvorené v roku 1991. Ihrisko má rozlohu približne 60 hektárov a ponúka 18 jamiek rozmiestnených v kopcovitej krajine s množstvom prírodných prekážok, ako sú rokliny, potoky a jazerá. Ballesteros&apos sa pri navrhovaní snažil využiť prírodné danosti krajiny a zároveň vytvoriť náročný, ale príjemný golfový zážitok pre hráčov všetkých úrovní.


Vlastnosti

KategóriaByty 2 + 1
LokalitaMálaga, Costa del Sol, Los Arqueros
VlastníctvoOsobné
Plocha úžitková86 m²
Podlažie umiestnenia2. NP
StavVeľmi dobrý
BudovaTehlová
Typ domuPoschodový
Energetický certifikátG (Energetický certifikát nedodaný)
ZariadenýÁno
ParkovanieÁno
TerasaÁno (18 m²)
BazénÁno
Spální2
Kúpeľní2
VýhľadyMore, Hory, Golf, Vidiek, Panoramatický, Záhrada
OrientáciaJužná
Vzdialenosť od moraDo 5 km
Vybavenie a možnostiVstavané skrine, Súkromná terasa, Posilňovňa, Tenisové pádlo, Tenisový kurt, Technická miestnosť, Mramorová podlaha, Dvojité sklo, Reštaurácia na mieste, Optické vlákno
Služby/energienezadané

Mapa

Zobraziť viac ponúk v Benahavís

Podobné nehnuteľnosti

Nevybrali ste si z ponuky na webovej stránke?

Kontaktujte nás a získajte prístup k tisícom ďalších nehnuteľností v našej databáze.