Byt na predaj 76 m² Riviera del Sol

124689379 | Riviera del Sol

  • Spálne 2
  • Kúpeľne 2
  • Plocha 76 m²
  • Plocha terasy 8 m²
  • Stav Aktívne

Vynikajúci zrekonštruovaný moderný byt s 2 spálňami a 2 kúpeľňami, ktorý sa nachádza v najlepšej oblasti Riviera del Sol, v blízkosti obchodov restuarants a pláže. Nachádza sa v pôvabnom komplexe v andalúzskom štýle s krásnymi záhradami a spoločným bazénom a parkoviskom. Byt ponúka jednoduchý prístup na prízemí, s otvorenou plne vybavenou kuchyňou a svetlou klimatizovanou obývacou izbou/jedálňou s krbom a priamym prístupom na slnečnú terasu, ktorá vedie priamo do krásnych komunitných záhrad. z obývačky je prístup do kúpeľne pre hostí, spálne pre hostí a hlavnej spálne s vlastnou sprchovacou miestnosťou. Obe spálne so vstavanými skriňami. V súhrne vynikajúci moderný apartmán nachádzajúci sa v prvotriednej lokalite Riviera del Sol. Dôrazne odporúčame obhliadku!!
DEED: Celková zastavaná plocha 76,05m2, Rok výstavby: 1: 1983, Približné poplatky IBI :325€ ročne - Basura 83€ ročne - Spoločenstvo 153€ mesačne / CEE:Energy Consumption Rating & CO2 Emissions Rating Pending
Uvedené údaje sú len informatívne a nemajú zmluvnú hodnotu. Tieto údaje môžu byť predmetom chýb, zmien cien, vynechania, dostupnosti a/alebo stiahnutia z trhu bez predchádzajúceho upozornenia. Uvedená cena nezahŕňa výdavky spojené s kúpou nehnuteľnosti podľa platných zákonov (ITP alebo DPH, notárske výdavky, výdavky na registráciu, prevod nehnuteľnosti atď.)


Vlastnosti

KategóriaByty 2 + 1
LokalitaMálaga, Costa del Sol, Riviera del Sol
VlastníctvoOsobné
Plocha úžitková76 m²
Podlažie umiestnenia1. NP
StavVeľmi dobrý
BudovaTehlová
Typ domuPoschodový
Energetický certifikátG (Energetický certifikát nedodaný)
ParkovanieÁno
TerasaÁno (8 m²)
BazénÁno
Spální2
Kúpeľní2
VýhľadyZáhrada
OrientáciaJužná
Vzdialenosť od moraDo 1000m
Vybavenie a možnostiKrytá terasa, Vstavané skrine, Blízko dopravy, Súkromná terasa, Kúpeľňa, Dvojité sklo
Služby/energienezadané

Mapa

Zobraziť viac ponúk v Mijas

Podobné nehnuteľnosti

Nevybrali ste si z ponuky na webovej stránke?

Kontaktujte nás a získajte prístup k tisícom ďalších nehnuteľností v našej databáze.