Byt na predaj 140 m² The Golden Mile

124691410 | The Golden Mile

  • Spálne 2
  • Kúpeľne 2
  • Plocha 140 m²
  • Plocha terasy 60 m²
  • Stav Aktívne

2 lôžkový prízemný byt v exkluzívnej, uzavretej komunite Lomas del Rey, výnimočná vysokokvalitná konštrukcia spojená s mimoriadnou pozornosťou k detailu prináša tento moderný byt. Jeho rozsiahle priestory, otvorený koncept pôdorysu a presklené steny vytvárajú úchvatný zážitok z priestrannosti a svetla. Pri vstupe do domu cez chodbu sa napravo nachádza veľká obývacia izba/jedáleň a kuchyňa, ktoré sa otvárajú na rozľahlú terasu. Priamo pred vami sa nachádza chodba s hosťovskou toaletou a hosťovský apartmán so šatníkom. Naľavo je veľká hlavná izba, tiež so šatníkom a súkromnou terasou.
Lomas del Rey sa môže pochváliť 24-hodinovou ochranou, vzrastlými záhradami, spoločenským klubom, fitnes klubom a 4 bazénmi; tento vznešený luxusný komplex v stredomorskom štýle vyžaruje atmosféru súkromného letoviska. Komunita sa nachádza hneď vedľa Puente Romano a Lomas de Marbella Club a len pár minút od prvotriednych reštaurácií a nákupných možností Zlatej míle v Marbelle, táto oblasť je známa svojím pokojným pocitom. S ľahkým prístupom na diaľnicu AP-7 a 57 km od medzinárodného letiska v Malage.


Vlastnosti

KategóriaByty 2 + 1
LokalitaMálaga, Costa del Sol, The Golden Mile
VlastníctvoOsobné
Plocha úžitková140 m²
Podlažie umiestnenia1. NP
StavVeľmi dobrý
BudovaTehlová
Typ domuPoschodový
Energetický certifikátG (Energetický certifikát nedodaný)
ZariadenýÁno
ParkovanieÁno
Výťaháno
TerasaÁno (60 m²)
BazénÁno
Spální2
Kúpeľní2
VýhľadyZáhrada, Mestské
Orientácianezadané
Vzdialenosť od moraDo 1000m
Vybavenie a možnostiKrytá terasa, Výťah, Vstavané skrine, Blízko dopravy, Súkromná terasa, Posilňovňa, Sauna, Odkladacia miestnosť, Mramorová podlaha, Dvojité sklo, Domotika, Reštaurácia na mieste, Optické vlákno
Služby/energienezadané

Mapa

Zobraziť viac ponúk v Marbella

Podobné nehnuteľnosti

Nevybrali ste si z ponuky na webovej stránke?

Kontaktujte nás a získajte prístup k tisícom ďalších nehnuteľností v našej databáze.