Byt na predaj 98 m² Cabopino

124606699 | Málaga, Costa del Sol, Cabopino

  • Spálne 3
  • Kúpeľne 2
  • Plocha 98 m²
  • Plocha terasy 131 m²
  • Stav Aktívne

Tento nádherný dvojpodlažný penthouse v lokalite Marbella East ponúka honosný životný štýl doplnený úchvatným výhľadom na more a hory. Tento priestranný príbytok s tromi spálňami, dvoma kúpeľňami, súkromným strešným bazénom a soláriom je ideálny pre rodiny alebo tých, ktorí radi zabávajú hostí. Jeho ultramoderný dizajn sa prejavuje v elegantnom nábytku a modernej estetike.

Výrazným prvkom tejto nehnuteľnosti je strešný bazén, ktorý poskytuje exkluzívne miesto na relaxáciu uprostred nádherného prostredia. Panoramatický výhľad na Stredozemné more, golfové ihriská a vzdialené hory jednoducho vzbudzuje rešpekt.

Vďaka výhodnej polohe v blízkosti pláže si obyvatelia môžu vychutnať ľahký prístup k jednému z najvyhľadávanejších pobreží Európy. Krátkou prechádzkou sa dostanete k piesočnatému pobrežiu Stredozemného mora, ktoré je ideálne na opaľovanie, plávanie a rôzne vodné športy.

Okrem toho je tento penthouse kompletne zariadený najmodernejším nábytkom, čo zaručuje bezproblémové nasťahovanie. Komplex ponúka vybavenie, ako je posilňovňa, krytý vyhrievaný bazén, spoločný bazén a súkromné podzemné parkovisko pre dve autá. Okrem toho sa nachádza v pešej vzdialenosti od úžasného prístavu Cabopino, ktorý prekypuje množstvom reštaurácií, čo mu dodáva ďalšie pohodlie a možnosti trávenia voľného času. Ak to zhrnieme, táto nehnuteľnosť stelesňuje bezkonkurenčný luxus, pohodlie a štýl vo veľmi vyhľadávanej lokalite.


Vlastnosti

KategóriaByty 3 + 1
LokalitaMálaga, Costa del Sol, Cabopino
VlastníctvoOsobné
Plocha úžitková98 m²
Podlažie umiestnenia2. NP
StavVeľmi dobrý
BudovaTehlová
Typ domuPoschodový
Energetický certifikátG (Energetický certifikát nedodaný)
ZariadenýÁno
ParkovanieÁno
Výťaháno
TerasaÁno (131 m²)
BazénÁno
TelekomunikácieInternet
Spální3
Kúpeľní2
VýhľadyMore, Hory, Golf, Panoramatický, Bazén
OrientáciaJuhozápad
Vzdialenosť od moraDo 1000m
Vybavenie a možnostiVýťah, Vstavané skrine, Blízko dopravy, Súkromná terasa, Solárium, WiFi, Posilňovňa, Odkladacia miestnosť, Dvojité zasklenie, 24-hodinová recepcia
Služby/energieElektrina

Mapa

Zobraziť viac ponúk v Marbella východ

Podobné nehnuteľnosti

Spojte sa s nami :

Pomôžeme vám nájsť nehnuteľnosť vašich snov
bez akýchkoľvek problémov!