Byt na predaj 149 m² Fuengirola

124278013 | Fuengirola

  • Spálne 3
  • Kúpeľne 2
  • Plocha 149 m²
  • Plocha terasy 124 m²
  • Stav Aktívne

Oveľa viac ako len developerský projekt v mori urbanizovaných oblastí, plánovaná komunita s prvotriednou infraštruktúrou a súborom podporných služieb, ktoré sú navrhnuté tak, aby ponúkali vynikajúcu kvalitu života. Apartmány, záhradné a nebeské vily v jednotkách sú rozmiestnené v malých, intímnych blokoch po 5-7 nehnuteľností a obklopené záhradami starostlivo upravenými tak, aby vytvárali pocit pokoja a krásy okolo domov. Výstavba prebieha vo viacerých fázach, a keďže ide o jediný master-plan svojho druhu na pobreží Costa del Sol, infraštruktúrne plánovanie je vynikajúce a architektonické stvárnenie doplnkové a harmonické.

Plynulý dizajn zástavby plne využíva prirodzený tvar a sklon pozemku, čo umožňuje vysoký stupeň súkromia, ktorý zabezpečuje nádherný výhľad na pobrežie Costa del Sol a Stredozemné more - a robí z vášho domova miesto, kde si môžete vyčistiť myseľ a načerpať novú energiu. Samotné apartmány a vily, ako aj celkový plán tejto urbanizácie majstrovsky navrhli špičkoví newyorskí architekti Broadway Malyan - vďaka čomu je tento projekt jediným projektom na pobreží Costa del Sol, ktorý navrhlo toto prestížne medzinárodné štúdio.

Táto urbanizácia je rezidenčným projektom, ktorý vyniká dizajnom, ekologickými vlastnosťami a životným prostredím, ktoré ponúka. Vychádzajúc z tejto filozofie sme uzavreli zmluvu s renomovanou spoločnosťou Hill International, ktorá sa zaoberá projektovým manažmentom a dodá najmodernejšie domy, ktoré posunú nehnuteľnosti na Costa del Sol na úplne novú úroveň kvality. Apartmány sú otvorené a priestranné a boli navrhnuté tak, aby obnovili zážitok z bývania vo vile.

Dosiahli to vďaka netradičnému prístupu, keď sme spací priestor presunuli na hornú stranu pozemku, a tým umožnili o tretinu väčší obytný priestor, čo v kombinácii s nadrozmernými terasami efektívne zdvojnásobuje obytnú plochu. Nádherne spracované kuchyne sa rozprestierajú na terasách s nádherným výhľadom a bežecké dráhy pre naše posuvné sklenené dvere sú zapustené do úrovne podlahy, takže vnútorný a vonkajší priestor spolu plynulo splývajú.


Vlastnosti

KategóriaByty 3 + 1
LokalitaMálaga, Costa del Sol, Fuengirola
VlastníctvoOsobné
Plocha úžitková149 m²
Podlažie umiestnenia2. NP
StavVeľmi dobrý
BudovaTehlová
Typ domuPoschodový
Energetický certifikátG (Energetický certifikát nedodaný)
ParkovanieÁno
Výťaháno
TerasaÁno (124 m²)
BazénÁno
Spální3
Kúpeľní2
VýhľadyMore, Hory, Panoramatický, Bazén
OrientáciaJužná
Vzdialenosť od moraDo 5 km
Vybavenie a možnostiVýťah, Vstavané skrine, Súkromná terasa, Odkladacia miestnosť, Komora, Kúpeľňa, Dvojité zasklenie
Služby/energienezadané

Mapa

Zobraziť viac ponúk v Fuengirola

Podobné nehnuteľnosti

Nevybrali ste si z ponuky na webovej stránke?

Kontaktujte nás a získajte prístup k tisícom ďalších nehnuteľností v našej databáze.