Byt na predaj 93 m² Nueva Andalucía

124432021 | Málaga, Costa del Sol, Nueva Andalucía

  • Spálne 3
  • Kúpeľne 2
  • Plocha 93 m²
  • Plocha terasy 115 m²
  • Stav Aktívne

Ohromujúci zrekonštruovaný Penthouse Duplex v Aloha Royal, ktorý sa nachádza v srdci prestížnej golfovej štvrte Marbella.

Hlavné vlastnosti:

Veľkolepý výhľad: Na vstupnom poschodí tohto nádherného penthousu sa nachádzajú tri spálne s dvoma kúpeľňami a ďalšou toaletou pre hostí. Priestranná terasa orientovaná na juh kúpe celé poschodie v prirodzenom svetle a zároveň poskytuje súkromnú vonkajšiu oázu.

Gurmánske bývanie: Na prvom poschodí nájdete rozsiahly obývací priestor s jedálňou, ktorý je plynulo prepojený s otvorenou, plne vybavenou kuchyňou. Špičkové spotrebiče zahŕňajú chladničku na víno pre znalcov. Toto podlažie tiež poskytuje prístup na druhú, veľkoryso dimenzovanú terasu, ktorá ponúka úchvatný panoramatický výhľad na pokojné more aj majestátne hory.

Ústup do neba: Na najvyššom poschodí sa nachádza solárium, ktoré ponúka bezkonkurenčný 360° výhľad na okolitú krajinu. Zažite dokonalý relax a zábavu a zároveň si vychutnávajte nekonečné výhľady.

Kompletný balík: Táto prestížna nehnuteľnosť je vybavená podzemným garážovým státím a praktickým skladom, čo zaručuje bezpečnosť aj funkčnosť.

Bezkonkurenčná kvalita: Kvalita rekonštrukcie je výnimočná, pričom sa nešetrilo na žiadnom detaile pri vytváraní harmonickej kombinácie štýlu, pohodlia a funkčnosti.

Prvotriedna lokalita: Aloha Royal má ideálnu polohu v známom golfovom údolí Marbella a ponúka blízkosť golfových ihrísk svetovej triedy, reštaurácií a živých možností zábavy.

Ideálna investícia: Tento penthouse predstavuje výnimočnú príležitosť na splnenie vašich túžob v oblasti nehnuteľností, či už hľadáte luxusné trvalé bydlisko, vysnívaný dovolenkový dom alebo nehnuteľnosť generujúcu príjem z prenájmu.


Vlastnosti

KategóriaByty 3 + 1
LokalitaMálaga, Costa del Sol, Nueva Andalucía
VlastníctvoOsobné
Plocha úžitková93 m²
Podlažie umiestnenia2. NP
StavVeľmi dobrý
BudovaTehlová
Typ domuPoschodový
Energetický certifikátG (Energetický certifikát nedodaný)
ParkovanieÁno
TerasaÁno (115 m²)
BazénÁno
Spální3
Kúpeľní2
VýhľadyMore, Hory, Panoramatický pohľad
OrientáciaJužná
Vzdialenosť od moraDo 5 km
Vybavenie a možnostiKrytá terasa, Vstavané skrine, Súkromná terasa, Solárium, Odkladacia miestnosť, Kúpeľňa, Mramorová podlaha, Dvojité zasklenie
Služby/energieElektrina, Pitná voda, Telefón

Mapa

Zobraziť viac ponúk v Marbella západ

Podobné nehnuteľnosti

Spojte sa s nami :

Pomôžeme vám nájsť nehnuteľnosť vašich snov
bez akýchkoľvek problémov!