Predaj, Byty 4 izbový, 90m² + 160m² terasa - Penthouse priamo pri mori v urbanizácii Tamango Hills v Nerja, na východ od Malagy s výhľadom na more.

MB028-3 | Nerja

BV_salon-atico_HQ
Bayview Hills ZZCC_GYM0000_Post copia Bayview Hills ZZCC_SALA COMÚN0000_Post copia
BHILLS - Terraza-Ático_AR BV_dorm_HQ BV_cocina_HQ BV_baño_mod_HQ BV_salon_HQ Bayview Hills ZZCC_SPA0000_Post copia BHILLS - Terraza-PB_AR Bayview Hills EXT PISCINA ÁTICO_Post copia BHILLS - Terraza-P1_AR Bayview Hills EXT_cam 30000_Post copia WEB[87] Bayview Hills EXT_cam 20000_Post copia WEB Bayview Hills EXT_cam 60000 - copia_Post copia WEB[27] Bayview Hills EXT_cam 10000_Post WEB Bayview Hills EXT_cam 30000_Post copia WEB
  • Spálne 3
  • Kúpeľne 2
  • Plocha 90 m²
  • Plocha terasy 160 m²
  • Stav Aktívne

Penthouse 4+kk s celkovou rozlohou 89,92 m2 s veľkou terasou 160,64 m2 sa nachádza priamo pri mori v urbanizácii Tamango Hills v Nerja, východne od Malagy s výhľadom na more.
Obytný komplex, v ktorom sa byt nachádza, má veľké záhradné plochy, vnútorný a vonkajší bazén, športový areál s posilňovňou, fínskou saunou a tureckým kúpeľom. K spoločným priestorom patrí aj spoločenská miestnosť a priestor na grilovanie.
Majitelia majú k dispozícii kryté parkovisko a skladovacie priestory s jednoduchým prístupom a predinštaláciou pre nabíjanie vozidiel, komunitnú práčovňu a parkovanie bicyklov.
Penthouse je ideálnym druhým domovom pre rodiny s deťmi a športovo založených klientov.
Penthouse sa nachádza v urbanizácii Tamango Hills v Nerja, cca. 50 km východne od Malagy. Mestečko Nerja, pôvodne rybárska dedina, je dnes očarujúcou turistickou atrakciou, ktorá vás poteší. Je tu široká ponuka reštaurácií, obchodov a nákupných centier, kultúrneho vyžitia a športových zariadení na každý deň v roku.


Vlastnosti

KategóriaByty 4 izbový
LokalitaNerja, Španielsko
VlastníctvoOsobné
Plocha úžitková90 m²
Počet podlaží4
Podlažie umiestnenia4. NP
StavNovostavba
BudovaSkeletová
Energetický certifikátG (Energetický certifikát nedodaný)
Miest na parkovanie1
ParkovanieÁno
TerasaÁno (160 m²)
Spální3
Kúpeľní2
Výhľadyna moře
OrientáciaJV
Vzdialenosť od moraDo 200m
Vybavenie a možnostikuchyňská linka, vestavné skříně, sklad, parkovací stání
Služby/energienezadané

Mapa

Zobraziť viac ponúk v Nerja & Málaga východ

Podobné nehnuteľnosti

Nevybrali ste si z ponuky na webovej stránke?

Kontaktujte nás a získajte prístup k tisícom ďalších nehnuteľností v našej databáze.