Predaj, Byty 4 izbový, 92m² + 58m² terasa - Apartmán priamo pri mori v urbanizácii Tamango Hills v Nerja, na východ od Malagy s výhľadom na more.

MB028-2 | Nerja

BV_cocina_HQ
BV_dorm_HQ BHILLS - Terraza-PB_AR
Bayview Hills ZZCC_SALA COMÚN0000_Post copia Bayview Hills ZZCC_GYM0000_Post copia BV_salon-atico_HQ BV_baño_mod_HQ BV_salon_HQ Bayview Hills ZZCC_SPA0000_Post copia Bayview Hills EXT PISCINA ÁTICO_Post copia BHILLS - Terraza-Ático_AR BHILLS - Terraza-P1_AR Bayview Hills EXT_cam 30000_Post copia WEB[87] Bayview Hills EXT_cam 20000_Post copia WEB Bayview Hills EXT_cam 60000 - copia_Post copia WEB[27] Bayview Hills EXT_cam 10000_Post WEB Bayview Hills EXT_cam 30000_Post copia WEB
  • Spálne 3
  • Kúpeľne 2
  • Plocha 92 m²
  • Plocha terasy 58 m²
  • Stav Aktívne

Apartmán 4+kk s celkovou rozlohou 92,75 m2 s veľkou terasou 58,42 m2 sa nachádza priamo pri mori v urbanizácii Tamango Hills v Nerja, východne od Malagy s výhľadom na more.
Obytný komplex, v ktorom sa byt nachádza, má veľké záhradné plochy, vnútorný a vonkajší bazén, športový areál s posilňovňou, fínskou saunou a tureckým kúpeľom. K spoločným priestorom patrí aj spoločenská miestnosť a priestor na grilovanie.
Majitelia majú k dispozícii kryté parkovisko a skladovacie priestory s jednoduchým prístupom a predinštaláciou pre nabíjanie vozidiel, komunitnú práčovňu a parkovanie bicyklov.
Byt je ideálnym druhým domovom pre rodiny s deťmi a športovo založených klientov.
Byt sa nachádza v urbanizácii Tamango Hills v Nerja, cca. 50 km východne od Malagy. Mestečko Nerja, pôvodne rybárska dedina, je dnes očarujúcou turistickou atrakciou, ktorá vás poteší. Je tu široká ponuka reštaurácií, obchodov a nákupných centier, kultúrneho vyžitia a športových zariadení na každý deň v roku.


Vlastnosti

KategóriaByty 4 izbový
LokalitaNerja, Španielsko
VlastníctvoOsobné
Plocha úžitková92 m²
Počet podlaží4
Podlažie umiestnenia3. NP
StavNovostavba
BudovaSkeletová
Energetický certifikátG (Energetický certifikát nedodaný)
Miest na parkovanie1
ParkovanieÁno
TerasaÁno (58 m²)
Spální3
Kúpeľní2
Výhľadyna moře
OrientáciaJV
Vzdialenosť od moraDo 200m
Vybavenie a možnostikuchyňská linka, vestavné skříně, sklad, parkovací stání
Služby/energienezadané

Mapa

Zobraziť viac ponúk v Nerja & Málaga východ

Podobné nehnuteľnosti

Nevybrali ste si z ponuky na webovej stránke?

Kontaktujte nás a získajte prístup k tisícom ďalších nehnuteľností v našej databáze.