Radový dom na predaj 130 m² Estepona

124436986 | Málaga, Costa del Sol, Estepona

  • Spálne 3
  • Kúpeľne 2
  • Plocha 130 m²
  • Plocha terasy 20 m²
  • Stav Aktívne

V Estepone, v historickej štvrti CENTE, je na predaj neuveriteľný dvojpodlažný dom. Táto krásna nehnuteľnosť má zastavanú plochu 130 m² a nachádza sa na pozemku s rozlohou 51 m². Pozostáva z 2 spální, 1 kúpeľne a 2 toaliet, čo je ideálne na uspokojenie všetkých potrieb celej rodiny.

Dom je v dobrom stave a je kompletne exteriérový, čo vám umožní vychutnať si vynikajúce prirodzené osvetlenie vo všetkých jeho miestnostiach. Okrem toho má 2 vstavané skrine, ktoré sú ideálne na udržiavanie poriadku a organizáciu vašich vecí.

K nehnuteľnosti patrí aj fantastická terasa s rozlohou 20 m², ideálna na relaxáciu a vychutnávanie si dobrej klímy v tejto oblasti. Vaša kuchyňa je kompletne zariadená a vybavená, pripravená na používanie od prvého dňa. Okrem toho sa dom predáva kompletne zariadený, takže je ideálnou voľbou pre tých, ktorí hľadajú dom pripravený na nasťahovanie.

Východná orientácia nehnuteľnosti zaručuje, že si budete môcť užívať slnečné svetlo po väčšinu dňa. Budova, v ktorej sa dom nachádza, má 3 poschodia, čo zaručuje väčšie súkromie a pokoj pre vás a vašu rodinu.

Okrem toho je dom vybavený ústredným kúrením a teplou/studenou klimatizáciou, čo vám umožní užívať si príjemnú teplotu počas celého roka. Kameninová podlaha dodáva nehnuteľnosti moderný a elegantný vzhľad.

Na záver nemôžeme zabudnúť spomenúť balkón domu, z ktorého si môžete vychutnať výhľad a čaro TYPICKEJ ULICE HISTORICKÉHO CENTRA mesta Estepona. Nenechajte si ujsť túto jedinečnú príležitosť získať dom so všetkými týmito vlastnosťami a v privilegovanej lokalite. Zavolajte nám a príďte nás navštíviť ešte dnes!


Vlastnosti

KategóriaRodinné domy
LokalitaMálaga, Costa del Sol, Estepona
Veľkosť3 izby
Plocha úžitková130 m²
StavDobrý
BudovaTehlová
Typ domuPoschodový
Umiestnenie objektuCentrum obce
Energetický certifikátG (Energetický certifikát nedodaný)
ZariadenýÁno
TerasaÁno (20 m²)
Spální3
Kúpeľní2
VýhľadyHory, Ulica
OrientáciaVýchod, juhovýchod
Vzdialenosť od moraDo 1000m
Vybavenie a možnostiVstavané skrine, Súkromná terasa, Solárium, Dvojité zasklenie
Služby/energieElektrina, Pitná voda, Telefón

Mapa

Zobraziť viac ponúk v Estepona

Podobné nehnuteľnosti

Spojte sa s nami :

Pomôžeme vám nájsť nehnuteľnosť vašich snov
bez akýchkoľvek problémov!