Radový dom na predaj 172 m² Estepona

124413331 | Málaga, Costa del Sol, Estepona

  • Spálne 4
  • Kúpeľne 4
  • Plocha 172 m²
  • Plocha terasy 90 m²
  • Stav Aktívne

Táto pozoruhodná nehnuteľnosť je kompletne zrekonštruovaný typický španielsky mestský dom, ktorý spája tradičný šarm s modernou eleganciou. So štyrmi spálňami a štyrmi kúpeľňami ponúka priestranné a pohodlné obytné priestory pre vás a vašu rodinu.

Keď vstúpite dovnútra, očarí vás príjemná atmosféra. Srdcom domu je krásna a priestranná obývacia izba, zaplavená prirodzeným svetlom, ktoré dotvára teplú a príjemnú atmosféru. Je to'ideálne miesto na stretávanie sa s rodinou a priateľmi, ktoré poskytuje dostatok priestoru na oddych a zábavu.

Jedným z výrazných prvkov tohto mestského domu je nádherná strešná terasa. Táto priestranná vonkajšia plocha poskytuje úchvatný výhľad na Esteponu a prezentuje krásu a šarm tohto mesta. Či už si vychutnávate rannú kávu, popoludňajšie opaľovanie alebo večerné pozorovanie hviezd, táto terasa ponúka očarujúce prostredie na vnímanie okolia.

Štyri spálne sú dobre vybavené a ponúkajú pohodlie a súkromie pre každého člena domácnosti. Každá spálňa je navrhnutá s dôrazom na detail, čo zaručuje pokojné útočisko po dlhom dni.

So štyrmi kúpeľňami budete mať'dostatok pohodlia a flexibility pre každodenný život. Či už ide o prípravu na deň alebo relaxáciu v uvoľňujúcom kúpeli, tieto dobre navrhnuté kúpeľne uspokoja vaše potreby.

Počas celého procesu rekonštrukcie sa starostlivo dbalo na zachovanie autentického charakteru španielskeho mestského domu'vrátane jeho architektonických prvkov a jedinečných prvkov.

K autentickému španielskemu šarmu prispieva aj typická španielska terasa. Tento priestor poskytuje pokojnú oázu v centre mesta Estepona a umožňuje vám zažiť životný štýl na čerstvom vzduchu, ktorý je pre španielsky život taký charakteristický.

Poloha nemôže byť ideálnejšia, pretože tento mestský dom sa nachádza priamo v srdci rušného centra mesta Estepona. Ocitnete sa v tesnej blízkosti všetkých zariadení, obchodov, reštaurácií a barov, ktoré robia z Estepony vyhľadávanú destináciu. Táto centrálna poloha zaručuje, že všetko, čo potrebujete, je len na skok, čo je neuveriteľne pohodlné pre každodenný život.

Tento kompletne zrekonštruovaný typický španielsky mestský dom je majstrovským dielom dizajnu aj polohy. So svojimi štyrmi spálňami, štyrmi kúpeľňami vybavenými šatníkmi, priestrannou a svetlou obývacou izbou, nádhernou otvorenou kuchyňou s luxusným ostrovčekovým stolom, nádhernou strešnou terasou s výhľadom na Esteponu a pôvabným španielskym patiom ponúka dokonalú kombináciu tradície a modernosti. Táto nehnuteľnosť predstavuje výnimočnú príležitosť ponoriť sa do pulzujúcej kultúry a pohodlia centra mesta Estepona'a zároveň si užívať pohodlie nádherne zrekonštruovaného domu.


Vlastnosti

KategóriaRodinné domy
LokalitaMálaga, Costa del Sol, Estepona
Veľkosť4 izby
Plocha úžitková172 m²
StavVeľmi dobrý
BudovaTehlová
Typ domuPoschodový
Umiestnenie objektuCentrum obce
Energetický certifikátG (Energetický certifikát nedodaný)
ZariadenýČiastočne
TerasaÁno (90 m²)
TelekomunikácieInternet, Satelit
Spální4
Kúpeľní4
VýhľadyMestské, Ulica
OrientáciaSeverovýchod
Vzdialenosť od moraDo 200m
Vybavenie a možnostiVstavané skrine, Blízko dopravy, Súkromná terasa, Satelitná TV, WiFi, Mramorová podlaha, Dvojité sklo, V blízkosti kostola, Optické vlákno
Služby/energieElektrina, Pitná voda, Telefón

Mapa

Zobraziť viac ponúk v Estepona

Podobné nehnuteľnosti

Spojte sa s nami :

Pomôžeme vám nájsť nehnuteľnosť vašich snov
bez akýchkoľvek problémov!