Radový dom na predaj 119 m² Mijas

124358173 | Mijas

  • Spálne 23
  • Kúpeľne 2
  • Plocha 119 m²
  • Plocha terasy 10 m²
  • Stav Aktívne

Nový vývoj: Ceny od 477 000 € do 890 000 €. [Spálne: 2 - 3] [Kúpeľne: 2] [Zastavaná plocha: 119m2 - 188m2].
Pozostáva z 58 neuveriteľných 2 a 3 izbových domov v prvej línii, ktoré budú postavené podľa najvyššej špecifikácie s výhľadom na známe golfové ihrisko La Cala Resort. Tieto výnimočné nehnuteľnosti, ktoré dosahujú vrchol moderného dizajnu, sú ideálne ako rodinný dom, investícia na prenájom alebo niečo medzi tým. Vďaka programu prenájmu, ktorý je svetovou jednotkou, vybaveniu, ktoré sa vyrovná päťhviezdičkovému hotelu, a 320 dňom slnečného svitu sa naše rezidencie Wyndham Grand Residences at La Cala Golf Residences nepodobajú ničomu inému na pobreží Costa del Sol.

Moderný a elegantný dizajn týchto mestských domov bol odborne realizovaný s dôrazom na svetlo a priestor na prvom mieste zoznamu želaní. Moderná otvorená dispozícia bola navrhnutá tak, aby sa hladko spojila s oknami od podlahy až po strop, ktoré vedú na rozsiahle súkromné terasy a soláriá. Tieto súkromné vonkajšie priestory boli vytvorené s cieľom maximalizovať závideniahodný výhľad na golf z prednej línie, ktorý si môžete vychutnať v rámci projektu. Dvojizbové a trojizbové jednotky zabezpečujú variabilitu dispozícií, pričom mnohé z domov profitujú z obrovského 11 metrov širokého obytného priestoru a terasy. Viac ako 70 % jednotiek má v štandardnej výbave súkromné bazény a ťaží aj z veľkých záhrad a rozsiahlych strešných solárií s vonkajšími kuchyňami. V spolupráci s našimi skúsenými partnermi v oblasti interiérového dizajnu boli vytvorené balíky nábytku na mieru, ktoré dopĺňajú svetlé a vzdušné interiéry.

Rezidencia Wyndham Grand La Cala Golf Residences s výhľadom na 5. a 6. jamku ihriska La Cala South prináša do tejto oblasti novú úroveň luxusu, ktorá zodpovedá jej výnimočnému okoliu. Rezidencia La Cala Golf, ktorá sa nachádza na úpätí národného parku Sierra de Mijas a len 7 minút od rušného mesta La Cala de Mijas na pobreží, ponúka jedinečnú kombináciu úžasných prírodných výhľadov obklopených moderným vybavením a fantastickými miestnymi reštauráciami a barmi.

Vkusne navrhnutý renomovanými španielskymi architektmi HCP, projekt je nekompromisný v poskytovaní výnimočných výhľadov, ktoré si môžete vychutnať z rozsiahlych obytných priestorov zvyčajne vyhradených pre oveľa väčšie domy. Značkové rezidencie, ako sú tieto, ponúkajú majiteľom domov oveľa vyšší zážitok z vlastníctva, pretože ponúkajú majiteľom možnosť ponoriť sa do služieb na hotelovej úrovni podľa vlastného uváženia, či už ide o naplnenie chladničky na váš príchod, každodenné upratovanie na požiadanie, kým ste tam, alebo potrebujete rezervovať čas na tee, prvotriedne služby concierge sú vám k dispozícii na dosah ruky. To všetko je súčasťou svetoznámeho portfólia Wyndham Grand Residences, ktoré upevňuje našu vášnivú snahu o dodržiavanie luxusných štandardov značky, ktoré by ste očakávali od svetovej 5* hotelovej značky. Na mieste budú k dispozícii najmodernejšie fitnes zariadenia, nehovoriac o špeciálnych cenách na golfové ihriská v okolí. Okrem toho špeciálny prístup do zariadení v našich sesterských rezortoch na pobreží Costa del Sol zaručuje, že váš nový domov v rezidenciách Wyndham Grand La Cala Golf Residences je darčekom, ktorý sa stále daruje.


Vlastnosti

KategóriaRodinné domy
LokalitaMálaga, Costa del Sol, Mijas
Veľkosť2 izby
Plocha úžitková119 m²
StavNovostavba
BudovaTehlová
Typ domuPoschodový
Umiestnenie objektuCentrum obce
Energetický certifikátG (Energetický certifikát nedodaný)
ParkovanieÁno
Výťaháno
TerasaÁno (10 m²)
BazénÁno
Spální23
Kúpeľní2
VýhľadyGolf, Panoramatický
OrientáciaSeverovýchod, východ, juhovýchod, juhozápad
Vybavenie a možnostiVýťah, Súkromná terasa, Solárium, Posilňovňa, Sauna
Služby/energienezadané

Mapa

Zobraziť viac ponúk v Mijas

Podobné nehnuteľnosti

Nevybrali ste si z ponuky na webovej stránke?

Kontaktujte nás a získajte prístup k tisícom ďalších nehnuteľností v našej databáze.