Radový dom na predaj 389 m² The Golden Mile

124326625 | Málaga, Costa del Sol, The Golden Mile

  • Spálne 3
  • Kúpeľne 3
  • Plocha 389 m²
  • Plocha terasy 93 m²
  • Stav Aktívne

Predstavujeme vám Maison Saint Germain, vzor súčasného luxusu, ktorý sa nachádza v srdci Zlatej míle v Marbelle. Tento novo zrekonštruovaný mestský dom je výnimočnou nehnuteľnosťou, ktorá nádherne spája sofistikovanú škandinávsku estetiku s modernou praktickosťou, ideálnou pre náročných kupujúcich, ktorí hľadajú výnimočnú rezidenciu v Marbelle.

Tento zručne zrekonštruovaný dvojpodlažný mestský dom má tri spálne, tri kúpeľne a toaletu pre hostí. Rozprestiera sa na 359 m2 zastavanej plochy s terasou s rozlohou 63 m2 a je oslnivý prvotriednymi drevenými a mramorovými povrchmi, ktoré sú príkladom vysokokvalitného remeselného spracovania.

Prízemie je navrhnuté s otvoreným konceptom obývacej, jedálenskej a kuchynskej časti. Najmodernejšia kuchyňa Gaggenau sa otvára na súkromnú terasu, ktorá je ideálna na stolovanie pod holým nebom. K nej prilieha priestranný obývací a jedálenský priestor, ktorý zdobí prirodzené svetlo, rafinované drevené podlahy v tvare rybej kosti a elegantná neutrálna farebná schéma.

Na prvom poschodí sa nachádza luxusný hlavný apartmán s vlastnou kúpeľňou, priestrannou šatňou a vaňou s pokojným výhľadom na terasu. Ďalšia spálňa na tomto poschodí poskytuje všestranné využitie pre hostí alebo členov rodiny.

Spodné prízemie prináša bezkonkurenčný zážitok zo zábavy s biliardovým stolom, barom, domácim kinom vybaveným systémom Dolby Stereo Surround a posilňovňou. Jedinečná vínna pivnica dômyselne zapracúva do svojho dizajnu prírodné hory, čím prezentuje mimoriadny estetický prvok.

Vonku ponúka nehnuteľnosť súkromnú záhradu a terasu vybavenú grilom a vonkajšou sprchou, ktoré poskytujú nádherné rozšírenie obytného priestoru. Spoločný bazén v rámci urbanizácie Club Sierra 2 umocňuje pocit luxusného bývania.

Pokiaľ ide o pohodlie, nehnuteľnosť zahŕňa kryté parkovacie miesto, sklad a je kompletne zariadená v atraktívnom, modernom štýle. Vďaka podlahovému kúreniu v kúpeľniach, klimatizácii a WiFi je postarané o každý moderný komfort.

Poloha tohto mestského domu nie je ničím výnimočná. Maison Saint Germain je vzdialený len päť minút jazdy autom od miestnej občianskej vybavenosti vrátane obchodov, škôl a pláže a len tri minúty chôdze od prestížneho raketového klubu Manolo Santana a má ideálnu polohu pre jedinečný životný štýl v Marbelle.

Maison Saint Germain sa ponúka za 1 750 000 EUR a predstavuje výnimočnú príležitosť vlastniť jedinečný kúsok Zlatej míle v Marbelle. Vďaka svojmu zameraniu na luxus, dizajn a pohodlie je táto nehnuteľnosť výnimočnou adresou pre tých, ktorí hľadajú luxusný životný štýl a hodnotnú investíciu na trhu s nehnuteľnosťami v Marbelle.


Vlastnosti

KategóriaRodinné domy
LokalitaMálaga, Costa del Sol, The Golden Mile
Veľkosť3 izby
Plocha úžitková389 m²
StavVeľmi dobrý
BudovaTehlová
Typ domuPoschodový
Umiestnenie objektuCentrum obce
Energetický certifikátG (Energetický certifikát nedodaný)
ZariadenýÁno
ParkovanieÁno
TerasaÁno (93 m²)
BazénÁno
Spální3
Kúpeľní3
VýhľadyMore, panoramatický výhľad
OrientáciaJužná
Vzdialenosť od moraDo 1000m
Vybavenie a možnostiKrytá terasa, Vstavané skrine, Blízko dopravy, Súkromná terasa, Posilňovňa, Herňa, Odkladacia miestnosť, Kúpeľňa, Gril
Služby/energienezadané

Mapa

Zobraziť viac ponúk v Marbella

Podobné nehnuteľnosti

Spojte sa s nami :

Pomôžeme vám nájsť nehnuteľnosť vašich snov
bez akýchkoľvek problémov!