Dvojdom na predaj 140 m² Bajondillo

124645918 | Bajondillo

  • Spálne 2
  • Kúpeľne 1
  • Plocha 140 m²
  • Plocha terasy 20 m²
  • Stav Aktívne

Predstavujeme vám túto exkluzívnu nehnuteľnosť, ktorá sa nachádza hneď vedľa pláží Torremolinos. BAJONDILLO!

Jej rajská poloha, len 10 metrov od morského pobrežia, ju odlišuje ako jedinečnú rezidenciu svojho druhu, nádherne rozloženú na troch poschodiach.

Po vstupe na prvé poschodie návštevníka privíta veľkorysá obývacia izba a jedáleň, ktorú zdobí očarujúci krb, ktorý jej dodáva punc výnimočnosti. Kuchyňa sa zasa ukazuje ako plne vybavený individuálny priestor, okrem toho tu nájdeme nádhernú andalúzsku terasu, ktorá poskytuje pokojný a útulný kútik.

Na poschodí sa nachádzajú dve starostlivo navrhnuté spálne. V jednej z nich sa nachádza priestor na šatník, ktorý dodáva nádych luxusu a funkčnosti. Okrem toho sa tu nachádza kompletná kúpeľňa, zručne rozmiestnená a vybavená tak, aby spĺňala aj tie najnáročnejšie potreby.

Vyvrcholenie tejto rezidencie sa prejavuje v jej strešnej terase, kde veľkolepá terasa pozýva obyvateľov, aby sa kochali výhľadom na oceán. Tento vyvýšený priestor predstavuje ideálne miesto na chvíle pokoja a oddychu.

Táto nehnuteľnosť predstavuje ideálnu voľbu pre tých, ktorí hľadajú druhý domov, aby si mohli užiť zaslúženú dovolenku, ako aj pre bystrých investorov, ktorí hľadajú vysoké výnosy prostredníctvom dovolenkového prenájmu alebo celoročného bývania.

Gesto, ktoré rozširuje možnosti tejto rezidencie, otvára dvere k rozšíreniu prostredníctvom pridania tretieho poschodia, čo novým majiteľom umožní ďalej prispôsobiť a rozšíriť tento prímorský dom. Všestrannosť a potenciál tejto nehnuteľnosti ju stavajú do privilegovaného postavenia na pobrežnom trhu s nehnuteľnosťami v Torremolinos.

NEVÁHAJTE NÁS KONTAKTOVAŤ A DOHODNÚŤ SI TERMÍN NÁVŠTEVY!

Informujeme vás, že naše poplatky za sprostredkovanie sú už zahrnuté v predajnej cene, takže nemusíte platiť žiadne poplatky za správu alebo realitné poradenstvo. A že v súlade s vyhláškou Junta de Andalucía 218/2005 z 11. októbra 2005 vás informujeme, že notárske poplatky, registrácia, ITP a ďalšie výdavky spojené s predajom nie sú zahrnuté v cene.

Preložené pomocou DeepL.com (bezplatná verzia)


Vlastnosti

KategóriaVila
LokalitaMálaga, Costa del Sol, Bajondillo
Veľkosť2 izby
Plocha úžitková140 m²
StavVeľmi dobrý
BudovaTehlová
Typ domuPoschodový
Poloha objektuRohový
Energetický certifikátG (Energetický certifikát nedodaný)
ZariadenýÁno
TerasaÁno (20 m²)
Spální2
Kúpeľní1
VýhľadyMore, Panoramatický, Záhrada
OrientáciaJužná
Vzdialenosť od moraDo 200m
Vybavenie a možnostiVstavané skrine, Blízko dopravy, Súkromná terasa, Mramorová podlaha, Privolaný autobus
Služby/energienezadané

Mapa

Zobraziť viac ponúk v Torremolinos

Podobné nehnuteľnosti

Nevybrali ste si z ponuky na webovej stránke?

Kontaktujte nás a získajte prístup k tisícom ďalších nehnuteľností v našej databáze.