Dvojdom na predaj 100 m² Bel Air

124599973 | Bel Air

  • Spálne 3
  • Kúpeľne 2
  • Plocha 100 m²
  • Plocha terasy 20 m²
  • Stav Aktívne

Tento krásny mestský dom sa nachádza v bezpečnej uzavretej komunite, ktorá ponúka bezpečnosť a pokoj. Vďaka 3 spálňam a 2 kúpeľniam poskytuje dostatok priestoru pre rodinu alebo je ideálny ako rekreačný dom.
Jedným z hlavných prvkov tejto nehnuteľnosti je spoločný bazén, ktorý je prístupný všetkým obyvateľom komunity. Či už sa chcete osviežiť alebo opaľovať pri bazéne, budete mať k dispozícii dokonalé miesto na relaxáciu a zábavu. Má tiež vlastnú malú ľahko udržiavateľnú záhradu .
Pri vstupe do vchodových dverí máte na prízemí k dispozícii nedávno zrekonštruovanú kuchyňu, toaletu pre hostí , obývaciu izbu s jedálňou. K dispozícii je aj funkčný krb na drevo pre chladnejšie zimné večery.
Na prvom poschodí sa nachádzajú 3 spálne a priestranná rodinná kúpeľňa, všetko veľmi dobre udržiavané.
K tomuto mestskému domu navyše patrí súkromné kryté parkovacie miesto, ktoré je zahrnuté v cene. To znamená, že sa nebudete musieť starať o hľadanie parkovacieho miesta alebo nechávať svoje auto vystavené poveternostným vplyvom. Pohodlie aj bezpečnosť sú zaistené.
Táto nehnuteľnosť sa môže pochváliť aj svojou blízkosťou ku všetkým zariadeniam občianskej vybavenosti a školám. Budete'mať ľahký prístup k miestnym supermarketom, gymnáziu, lekárni, reštauráciám a ďalším nevyhnutným službám. Okrem toho sa v blízkosti nachádzajú školy, čo zabezpečuje pohodlné dochádzanie pre rodiny s deťmi.

Celkovo je tento mestský dom ideálnou voľbou pre tých, ktorí hľadajú rodinný dom alebo rekreačné sídlo. So svojou uzavretou komunitou, bazénom, súkromným krytým parkoviskom a výhodnou polohou ponúka kombináciu komfortu, pohodlia a bezpečnosti.


Vlastnosti

KategóriaVila
LokalitaMálaga, Costa del Sol, Bel Air
Veľkosť3 izby
Plocha úžitková100 m²
StavVeľmi dobrý
BudovaTehlová
Typ domuPoschodový
Poloha objektuRohový
Energetický certifikátG (Energetický certifikát nedodaný)
ZariadenýNie
ParkovanieÁno
TerasaÁno (20 m²)
BazénÁno
Spální3
Kúpeľní2
VýhľadyZáhrada
OrientáciaSever, juh
Vzdialenosť od moraDo 5 km
Vybavenie a možnostiVstavané šatníkové skrine
Služby/energienezadané

Mapa

Zobraziť viac ponúk v Estepona

Podobné nehnuteľnosti

Nevybrali ste si z ponuky na webovej stránke?

Kontaktujte nás a získajte prístup k tisícom ďalších nehnuteľností v našej databáze.