Vila na predaj 205 m² Estepona

124183036 | Málaga, Costa del Sol, Estepona

  • Spálne 3
  • Kúpeľne 3
  • Plocha 205 m²
  • Plocha terasy 145 m²
  • Stav Aktívne

VILLA ROMANO 3

JEDNODUCHÝ NAJLEPŠÍ POMER CENY A KVALITY NA POBREŽÍ
VYBERTE SI MEDZI KÚPOU NÁŠHO POZEMKU S PROYECTOM A LICENCIOU ALEBO NEHNUTEĽNOSŤOU PRIPRAVENOU NA KĽÚČ

Táto nádherná vila je inšpirovaná nádherným prírodným prostredím, ktoré ju obklopuje, ako sú široké golfové ihriská, krása hôr a žiara Stredozemného mora. Projekt je zodpovedný a udržateľný, čo umožňuje, aby krása plynula a splynula s prostredím. Bude postavený s najlepšími podmienkami pre tepelnú izoláciu, čím sa dosiahne čistá a efektívna spotreba energie.

Táto vila v modernom a súčasnom štýle je koncipovaná tak, aby ste si mohli vychutnať otvorenú, svetlú a plne integrovanú atmosféru spolu s prírodou. Rozmiestnenie je na jednom najvyššom podlaží a podzemnom podlaží. Pozostávajú z 3 spální, 3 kúpeľní. Máte tiež možnosť ich neskôr rozšíriť a vybudovať 4. alebo dokonca 5. spálňu, 4. kúpeľňu, posilňovňu alebo kinosálu. Možností je veľa. hlavná spálňa má prístup na terasu, čím sa plocha tejto miestnosti rozšíri o exteriér.

Do vily sa vchádza cez horné poschodie, kde nájdete spoločenskú zónu, ktorá sa spája s terasou až k bazénu. Suterén sa dodáva v surovom stave len s inštaláciami odvodnenia a predinštalovaním elektrických prípojok. Zo spální si budete môcť vychutnať skvelý výhľad. Architektonické riešenie vnútorných priestorov je praktické a funkčné, ponúka veľké otvorené priestory, ktoré sú medzi sebou vizuálne prepojené, ako aj súkromné a pokojné zóny.

Nádherná poloha a luxus sviežeho a moderného dizajnu sú hlavnými prvkami, ktoré definujú tieto nehnuteľnosti. Vila ponúka intímny, tichý, súkromný a výborne umiestnený domov, špeciálne pre vás. Spolu so svojou rodinou si môžete vychutnať exkluzívny životný štýl, ktorý je navrhnutý tak, aby uspokojil všetkých členov rodiny.

Vždy sa snažíme, aby naše budovy dosahovali maximálne hodnotenia v energetických certifikátoch.

Táto nádherná vila sa nachádza vo Valle Romano, v srdci Novej zlatej míle. Pár minút od Estepony sú tieto vily obklopené všetkými druhmi služieb a majú pohodlný prístup z ktoréhokoľvek bodu pobrežia Costa del Sol. Letisko a vysokorýchlostné vlaky sú vzdialené približne 50 minút od vášho nového domova.

*Fotografie a plány uvedené v tomto projekte majú informatívny charakter a nemajú zmluvnú hodnotu. Nábytok a kuchyňa zobrazené v interiéri nehnuteľnosti nie sú zahrnuté v predajnej cene.

VYBERTE SI SVOJ VYSNÍVANÝ DOMOV TERAZ!

PLOT Nº - 3
PLOCHA M² - 450
PLOCHA POZEMKU M² - 105
PLOCHA SUTERÉNU M² - 100
CENA PROJEKTU - 450.000 € + dane
CENA HOTOVOSTI 849.000€ + dane


Vlastnosti

KategóriaVila
LokalitaMálaga, Costa del Sol, Estepona
Veľkosť3 izby
Plocha úžitková205 m²
Plocha pozemku450 m²
StavNovostavba
BudovaTehlová
Typ domuPoschodový
Poloha objektuSamostatný
Energetický certifikátG (Energetický certifikát nedodaný)
ZariadenýNie
ParkovanieÁno
TerasaÁno (145 m²)
BazénÁno
Spální3
Kúpeľní3
VýhľadyMore, Hory, Golf, Záhrada, Bazén
OrientáciaJuh, juhozápad
Vzdialenosť od moraDo 1000m
Vybavenie a možnostiSúkromná terasa, Solárium, Odkladacia miestnosť, Kúpeľňa, Dvojité zasklenie, Suterén
Služby/energienezadané

Mapa

Zobraziť viac ponúk v Estepona

Podobné nehnuteľnosti

Spojte sa s nami :

Pomôžeme vám nájsť nehnuteľnosť vašich snov
bez akýchkoľvek problémov!