Vila na predaj 410 m² La Cala de Mijas

124446397 | La Cala de Mijas

  • Spálne 6
  • Kúpeľne 7
  • Plocha 410 m²
  • Plocha terasy 90 m²
  • Stav Aktívne

ÚŽASNÁ SAMOSTATNE STOJACA VILA V PEŠEJ VZDIALENOSTI OD PLÁŽE........... Dovoľte nám s hrdosťou predstaviť túto úžasnú, novo zrekonštruovanú vilu, ktorá sa nachádza vo veľmi vyhľadávanej oblasti Torrenueva a necelých desať minút chôdze od pláže! Klimatizovaná vila pozostáva zo 6 veľkých spální a 7 kúpeľní, 2 otvorených kuchýň a 2 obývacích izieb, ktoré sú rovnomerne rozložené na 2 podlažiach. Pri vstupe do nehnuteľnosti od hlavného vchodu máte k dispozícii veľkú svetlú a vzdušnú obývaciu izbu s plne vybavenou otvorenou kuchyňou s vysokou špecifikáciou, 3 spálne, z ktorých všetky majú vlastnú kúpeľňu a kúpeľňu pre hostí. Z obývacej izby je prístup na veľkú terasu orientovanú na západ, ktorá zabezpečuje veľa popoludňajšieho slnka a odkiaľ je aj čiastočný výhľad na more. Spodná časť nehnuteľnosti má vlastný nezávislý prístup a pozostáva z ďalších 3 spální, z ktorých 1 má vlastnú kúpeľňu a 2 ďalších kúpeľní, spolu s ďalšou otvorenou plne vybavenou kuchyňou a obývacím priestorom. Z obývacej časti sú dvoje veľké posuvné dvere, ktoré sa otvárajú na bazén, ktorý je celý deň vystavený slnku a je skvelým miestom na organizovanie večierkov a grilovania atď. Bazén má dobrú veľkosť, je vyhrievaný a má aj elektrický kryt, ktorý sa môže používať v zimných mesiacoch alebo kým je nehnuteľnosť prázdna.

Táto nehnuteľnosť by bola ideálnym rodinným domom vzhľadom na svoju polohu, veľkosť a blízkosť občianskej vybavenosti a škôl. Rovnako by bola vynikajúcou investíciou do prenájmu, opäť vďaka svojej polohe a skutočnosti, že je rozdelená rovnomerne na dvoch podlažiach, z ktorých každé má vlastný nezávislý prístup. Jedna časť nehnuteľnosti by sa mohla prenajímať a v druhej by mohli majitelia bývať, možností je veľa!

Torrenueva je veľmi vyhľadávaná rezidenčná urbanizácia, hraničí s La Cala de Mijas, kde nájdete množstvo kvalitných reštaurácií, vinární, obchodov a supermarketov a ocenené pláže s modrou vlajkou. Do dedinky La Cala sa dostanete pešo za 15 minút a nehnuteľnosť má ľahký prístup k hlavnej diaľnici A7, odkiaľ sa za 30 minút dostanete na medzinárodné letisko Malaga.

Táto vila je naozaj nutné vidieť a nebude na trhu dlho, takže zmluva nás dnes pre viac informácií alebo dohodnúť si prehliadku!


Vlastnosti

KategóriaVila
LokalitaMálaga, Costa del Sol, La Cala de Mijas
Veľkosť5 a viac izieb
Plocha úžitková410 m²
Plocha pozemku672 m²
StavVeľmi dobrý
BudovaTehlová
Typ domuPoschodový
Poloha objektuSamostatný
Energetický certifikátG (Energetický certifikát nedodaný)
TerasaÁno (90 m²)
BazénÁno
Spální6
Kúpeľní7
VýhľadyMore, Záhrada
OrientáciaJuh, juhozápad, západ
Vzdialenosť od moraDo 1000m
Vybavenie a možnostiKrytá terasa, Vstavané skrine, Blízko dopravy, Súkromná terasa, Úschovňa, Komora, Mramorová podlaha, Dvojité sklo
Služby/energienezadané

Mapa

Zobraziť viac ponúk v Mijas

Podobné nehnuteľnosti

Nevybrali ste si z ponuky na webovej stránke?

Kontaktujte nás a získajte prístup k tisícom ďalších nehnuteľností v našej databáze.