Vila na predaj 294 m² Mijas

124378855 | Mijas

  • Spálne 3
  • Kúpeľne 3
  • Plocha 294 m²
  • Plocha terasy 97 m²
  • Stav Aktívne

Kompletne zrekonštruovaná luxusná vila s nádherným výhľadom.

Vitajte v tejto jedinečnej vile, ktorá sa nachádza v Mijas.
Táto nehnuteľnosť pochádza z obdobia pred mnohými rokmi a pôvodne bola mlynom. Odvtedy bola kompletne zrekonštruovaná na krásny, moderný a luxusný dom s množstvom priestoru pre celú rodinu - to všetko pri zachovaní pôvodných a surových prvkov.

Táto vila je rozložená na dvoch podlažiach a pozostáva z dvoch spální, dvoch kúpeľní s vlastnou kúpeľňou, jednej toalety pre hostí, dvoch obývacích izieb, jedálenského kúta, kuchyne s otvoreným konceptom, práčovne, niekoľkých terás s neuveriteľným výhľadom, súkromného bazéna a hosťovského domu s ďalšou spálňou, kúpeľňou a kuchyňou.

Na prízemí sa do nehnuteľnosti vstupuje veľkými vchodovými dverami do vchodu, ktorý sa hneď otvára do prvej obývacej časti. Po vašej ľavej strane sa nachádza toaleta pre hostí. Obývacia izba je svetlá a priestranná a má krásny plynový krb implementovaný do pôvodnej steny zo 17. storočia. Z obývacej izby je prístup na hlavnú terasu. Tu nájdete súkromný bazén, ako aj dostatok priestoru na oddychový nábytok, gril alebo jedálenský kút. Z terasy sa vám naskytne fantastický panoramatický výhľad na more, hory a autentickú španielsku krajinu.
Po návrate dovnútra môžete vyjsť po schodoch na prvé poschodie alebo pokračovať do jedálenského priestoru, ktorý je od obývacej izby oddelený pôvodnou stenou. Z jedálenského priestoru sa tiež vychádza na terasu, ale ak vojdete ďalej, nájdete kuchyňu s otvoreným konceptom.

Kuchyňa je vyrobená z najlepších materiálov a ponúka dostatok priestoru na prípravu všetkých vašich obľúbených jedál.
Na konci kuchyne sa nachádzajú malé schody vedúce do technickej miestnosti. Tu sa nachádzajú dvere, ktoré vás zavedú von a vedú k niektorým pôvodným prvkom domu - veľmi starému akvaduktu. Tu sa nachádzajú aj schody do domu pre hostí.

Vo vnútri domu na prvom poschodí vstúpite do druhého obytného priestoru, ktorý sa v súčasnosti využíva ako TV miestnosť. Táto miestnosť je svetlá s množstvom okien, ako aj s terasovými dverami vedúcimi von na terasu a opäť na starý akvadukt, ako aj na jeden z mnohých ovocných stromov (tento je citrónovník). Môžete tiež vyjsť na strešnú terasu, odkiaľ je panoramatický výhľad na more, hory a okolie.

Keď budete prechádzať ďalej domom, dostanete sa do priestoru spálne. Prvá izba sa v súčasnosti využíva ako kancelária, ale bola by ideálnou druhou spálňou. Je veľká a svetlá a má vlastný malý balkón s výhľadom na bazén. Okrem tejto spálne je tu aj vlastná kúpeľňa so sprchovacím kútom.
Hneď cez chodbu sa vchádza do luxusnej hlavnej kúpeľne. Ponúka veľmi veľký sprchovací kút doplnený sprchovou hlavicou s vodopádom, ako aj dvojité umývadlo a toaletu ukrytú za presklenými sklenenými dverami. Toaleta má vyhrievanie sedadla. Všetky kúpeľne v dome pozostávajú zo zariaďovacích predmetov Vola.
Z hlavnej kúpeľne pokračujete do veľkého šatníka s úložným priestorom na oboch stranách a priestorom uprostred na obliekanie. Ďalej sa nachádza hlavná spálňa, z ktorej sa dá vyjsť na dva malé balkóny, z oboch sa naskytá neuveriteľný výhľad. Neexistuje lepšie miesto na ranné prebudenie.

Hosťovský domček poskytuje ideálnu príležitosť na ubytovanie hostí, kde budú mať k dispozícii vlastnú spálňu so vstavanými skriňami, ako aj malú modernú kuchyňu a kúpeľňu so sprchovacím kútom. Dom pre hostí má aj vlastný malý balkón s výhľadom na hory.

V celom dome je podlahové kúrenie, ktoré vás počas zimy udrží v príjemnom teple. Celý pozemok má rozlohu necelých 3000 m2 a sú na ňom solárne panely na výrobu elektriny.
O nábytku sa dá dohodnúť.


Vlastnosti

KategóriaVila
LokalitaMálaga, Costa del Sol, Mijas
Veľkosť3 izby
Plocha úžitková294 m²
Plocha pozemku2.706 m²
StavVeľmi dobrý
BudovaTehlová
Typ domuPoschodový
Poloha objektuSamostatný
Energetický certifikátG (Energetický certifikát nedodaný)
ParkovanieÁno
TerasaÁno (97 m²)
BazénÁno
Spální3
Kúpeľní3
VýhľadyMore, Hory, Krajina, Panoramatický
OrientáciaJuh, juhozápad, západ
Vzdialenosť od moraDo 5 km
Vybavenie a možnostiKrytá terasa, Vstavané skrine, Súkromná terasa, Apartmán pre hostí, Úschovňa, Komora, Kúpeľňa, Dvojité zasklenie, Optické vlákno
Služby/energieElektrina

Mapa

Zobraziť viac ponúk v Mijas

Podobné nehnuteľnosti

Nevybrali ste si z ponuky na webovej stránke?

Kontaktujte nás a získajte prístup k tisícom ďalších nehnuteľností v našej databáze.