Vila na predaj 448 m² Mijas

124273321 | Mijas

  • Spálne 5
  • Kúpeľne 6
  • Plocha 448 m²
  • Plocha terasy 80 m²
  • Stav Aktívne

KRÁSNA, BEZCHYBNÁ A OČARUJÚCA SAMOSTATNE STOJACA VILA S 5 SPÁLŇAMI, ZREKONŠTRUOVANÁ NA VYSOKEJ ÚROVNI, VYBAVENÁ VŠETKÝMI MOD CONS, ALE SO ZACHOVANÍM TRADIČNÉHO ŠARMU NEHNUTEĽNOSTI. ROZĽAHLÉ TERASY S NÁDHERNÝM VÝHĽADOM NA JUHOZÁPAD NA KOPCE MIJAS A STREDOMORSKÉ POBREŽIE. FASCINUJÚCE A JEDINEČNÉ!

Pokojná lokalita s rozsiahlymi slnečnými terasami obklopujúcimi nádherný súkromný bazén s množstvom farebných rastlín a množstvom ovocných stromov. Očarujúca, tradičná nehnuteľnosť, ktorá vďaka svojej veľkosti ponúka úplný moderný luxus. Klimatizačné a vykurovacie jednotky v celom objekte. Príjazdová cesta so súkromným parkovaním. Dokonalý v každom smere s nádherným výhľadom.

Vila s bielym obkladom a terakotovými terasami ponúka úžasnú vybavenú kuchyňu - svetlú a vzdušnú s nedotknutými bielymi skrinkami, žulovými pracovnými doskami, bodovými svetlami a špičkovou integrovanou bielou technikou, ako je chladnička s mrazničkou, rúra, mikrovlnná rúra, elektrická varná doska a umývačka riadu. V susedstve sa nachádza jedáleň - impozantná, s vynikajúcimi posuvnými dverami s dvojitým zasklením, ktoré vychádzajú priamo na terasy a vyhrievaný bazén so zabudovanou vírivkou! - idylické.

Na tom istom poschodí sa nachádzajú 2 dvojlôžkové spálne s rodinnou kúpeľňou a druhá má vlastnú kúpeľňu. Všetky izby sú úžasne priestranné.
Plus samostatná pracovňa a technická miestnosť v cene.

Na poschodí sa cez rozľahlé schodisko nachádza obývacia izba - nádherne veľká s plentou na sedenie, dokonale umiestnená tak, aby ste si mohli vychutnať vyvýšený výhľad s terasami na oboch stranách, z ktorých prvá hľadí na bazén a krajinu a druhá na terasu a strešnú terasu, ktorá umožňuje celodenné vychutnávanie nádhernej andalúzskej klímy, stolovanie pod holým nebom s rozprávkovým výhľadom na pobrežie a okolie

Hlavná spálňa je impozantná, má šatník a kúpeľňu so samostatnou vaňou a sprchovacím kútom, skutočný wow, s jedinečným vysokým klenutým stropom - skutočne sa musí vidieť, aby sa ocenil!

Hlavná vila má aj apartmán pre hostí s 2 spálňami, ktorý je ľahko prepojený alebo samostatný s vlastným prístupom. K dispozícii sú 2 spálne, rodinná kúpeľňa - jedna zo spální má úžasnú veľkosť s priestorom pre viac ako 2 postele, vstavanými skriňami a vlastnou kúpeľňou.

Kuchyňa je plne vybavená na tomto poschodí a má otvorený plán s obývacou izbou, posuvné dvere na slnečnú terasu a súkromné záhrady, ktoré obklopujú nehnuteľnosť.

Exteriér je celý súkromne osvetlený s posedením obklopujúcim vilu a apartmán - aby ste mohli relaxovať a odpočívať vo dne aj v noci - a vychutnávať si rozprávkový výhľad.

Objekt je bezpečne chránený bránou pre väčšie súkromie. Nedávno bola zrekonštruovaná s nesmiernou starostlivosťou o detaily, aby sa zachovali pôvodné prvky a duša nehnuteľnosti, ale zároveň ponúkala všetky zariadenia a vybavenie, ktoré poskytujú luxusné a nákladovo efektívne moderné bývanie. Táto vila ponúka vzácnu príležitosť kúpiť si nehnuteľnosť pripravenú na okamžité užívanie a bývanie. Zariadenia môžu byť zahrnuté do predaja ako voliteľný doplnok pre tento extra bezproblémový faktor.

Nachádza sa v exkluzívnej zrelej komunite, ktorá sa teší na bary a reštaurácie a ďalšiu občiansku vybavenosť v pešej vzdialenosti od vily.

Turistická licencia a LPO na mieste

Mijas Pueblo alebo miestne známa ako biela dedina sa nachádza na úpätí pohoria Mijas vo výške 428 m nad morom. Dedina poskytuje jedny z najúžasnejších a dych vyrážajúcich výhľadov na okolie až po pobrežie, vnútrozemie a členitú skalnatú krajinu.
Dedina je veľmi obľúbená nielen u turistov, ktorí ju navštívia na jeden deň alebo v nej trávia dovolenku, ale aj u miestnych obyvateľov z okolitých miest a dedín. Príťažlivosť Mijas Pueblo spočíva v autenticite španielskeho spôsobu života, ktorú dedina poskytuje, od dláždených ulíc, bielych stien a množstva remeselných obchodov a butikov až po mnohé tradičné festivaly, ktoré sa oslavujú na hlavnom námestí v centre dediny.


Vlastnosti

KategóriaVila
LokalitaMálaga, Costa del Sol, Mijas
Veľkosť5 a viac izieb
Plocha úžitková448 m²
Plocha pozemku889 m²
StavVeľmi dobrý
BudovaTehlová
Typ domuPoschodový
Poloha objektuSamostatný
Energetický certifikátG (Energetický certifikát nedodaný)
ParkovanieÁno
TerasaÁno (80 m²)
BazénÁno
TelekomunikácieInternet, Satelit
Spální5
Kúpeľní6
VýhľadyMore, Záhrada, Bazén, Nádvorie
OrientáciaSever, severovýchod, východ, juhovýchod, juh, juhozápad, západ, severozápad
Vzdialenosť od moraDo 5 km
Vybavenie a možnostiKrytá terasa, Vstavané skrine, Blízko dopravy, Súkromná terasa, Solárium, Satelitná TV, WiFi, Herňa, Apartmán pre hostí, Odkladacia miestnosť, Technická miestnosť, Kúpeľňa, Prístup pre osoby s obmedzenou schopnosťou pohybu, Jacuzzi, Gril, Dvojité sklo, Suterén, Optické vlákno
Služby/energieElektrina, Pitná voda, Telefón, Plyn

Mapa

Zobraziť viac ponúk v Mijas

Podobné nehnuteľnosti

Nevybrali ste si z ponuky na webovej stránke?

Kontaktujte nás a získajte prístup k tisícom ďalších nehnuteľností v našej databáze.