Vila na predaj 525 m² Mijas

124132216 | Mijas

  • Spálne 4
  • Kúpeľne 4
  • Plocha 525 m²
  • Plocha terasy 150 m²
  • Stav Aktívne

KRÁSNA, PRIESTRANNÁ a FANTASTICKÁ VILA sa nachádza v prestížnej štvrti Urb. Valtocado!! Táto kvalitná rezidencia bola postavená v štýle bungalovu (v roku 2014), takže dom je prevažne na jednej úrovni. Stojí na veľkom pokojnom a veľmi súkromnom pozemku s juhozápadnou orientáciou. ÚŽASNÝ 360º PANORAMATICKÝ VÝHĽAD cez údolie, na hory a až k moru. Vzrastlé, upravené, ľahko udržiavateľné záhrady so zavlažovacím systémom. Veľké terasy s pergolami a markízami a vyhrievaný bazén (solárny) s krytom. Nehnuteľnosť je vo výbornom stave, postavená podľa vysokých štandardov a plná vidieckeho šarmu a charakteru. Zabezpečený alarmom, bránami a roletami v celom objekte.

Dom má veľkú vstupnú halu a je veľmi svetlý a vzdušný. Podlahy v celom dome sú v tradičnom štýle s podlahovým kúrením. Veľká nádherná rustikálna kuchyňa s laudry-úžitkovou miestnosťou.
WC pre hostí. Hlavná spálňa je veľká a má šatňu, vlastnú kúpeľňu a terasové dvere na hlavnú terasu. K dispozícii sú 3 spálne, všetky majú vlastnú kúpeľňu a vstavané skrine. Všetky kúpeľne sú priestranné a vzdušné.
Obývacia izba s krbom. Alarm. Klimatizácia h+c. Wifi. Okná sú jedinečné, drevené najvyššej kvality a s dvojitým zasklením.
Schodisko vedie do obrovského suterénu; možná herňa / posilňovňa / pracovný priestor alebo budúci hosťovský apartmán. Strojovňa so zásobami teplej vody a tlakovým čerpadlom. Dvojgaráž s automatickými dverami. Bočná záhrada s 10 solárnymi panelmi. Septik v dolnej časti záhrady.

Všetko bezchybné, vkusne zariadené a pripravené na nasťahovanie. Je to ideálny rodinný dom. táto elegantná vila má skutočný "Out of Africa" pocit o tom! PREHLIADKY ODPORÚČAME. Comm: iBI: 2040 €/rok


Vlastnosti

KategóriaVila
LokalitaMálaga, Costa del Sol, Mijas
Veľkosť4 izby
Plocha úžitková525 m²
Plocha pozemku3.000 m²
StavVeľmi dobrý
BudovaTehlová
Typ domuPoschodový
Poloha objektuSamostatný
Energetický certifikátG (Energetický certifikát nedodaný)
ZariadenýNie
ParkovanieÁno
TerasaÁno (150 m²)
BazénÁno
TelekomunikácieInternet
Spální4
Kúpeľní4
VýhľadyMore, Hory, Vidiek, Panoramatický, Záhrada, Bazén
OrientáciaJuh, juhozápad, západ
Vzdialenosť od moraDo 5 km
Vybavenie a možnostiKrytá terasa, Vstavané skrine, Súkromná terasa, WiFi, Herňa, Odkladacia miestnosť, Komora, Kúpeľňa, Prístup pre osoby so zníženou pohyblivosťou, Dvojité sklo, Suterén
Služby/energienezadané

Mapa

Zobraziť viac ponúk v Mijas

Podobné nehnuteľnosti

Nevybrali ste si z ponuky na webovej stránke?

Kontaktujte nás a získajte prístup k tisícom ďalších nehnuteľností v našej databáze.