Dvojdom na predaj 250 m² Nueva Andalucía

124526020 | Málaga, Costa del Sol, Nueva Andalucía

  • Spálne 4
  • Kúpeľne 3
  • Plocha 250 m²
  • Plocha terasy 112 m²
  • Stav Aktívne

Predstavujeme Casa Leo - skutočne jedinečný dvojdom na mieru, ktorý sa nachádza v srdci Nueva Andalúzie v Aloha Marbella, päť minút jazdy autom od Puerto Banus. Dom pozostávajúci zo štyroch spální, troch vonkajších priestorov, nabitý luxusom a situovaný v bezpečnej urbanizácii Aloha Gardens. Známa svojimi krásnymi záhradami, tromi bazénmi a fantastickými reštauráciami a kaviarňami. Ideálna lokalita pre dom v Marbelle.

Interiér tohto novo zrekonštruovaného domu pôsobí moderne, ale zároveň prirodzene, interiérový dizajn na mieru s eleganciou odlišuje tento dom od ostatných. K dispozícii sú štyri nádherne zariadené dvojlôžkové spálne, dizajn hlavnej spálne so skriňami vyrobenými na mieru, krásnym zobrazením postele a centrálnou vaňou za dubovým okenným rámom sa môže pochváliť výnimočným dizajnom.

Otvorený obývací/jedálenský priestor bol zariadený na veľmi vysokej úrovni. Úžasná kuchyňa so spotrebičmi Miele a odborne nainštalovanou knižne zladenou porcelánovou pracovnou doskou je jednoducho krásna. Obývacia izba je vybavená balíkom pre kinosálu od kultovej a oceňovanej dánskej značky "Artcoustic", ktorý je neuveriteľným dizajnovým kúskom a má dychberúcu kvalitu zvuku. Casa Leo je inteligentný dom, ktorý umožňuje majiteľovi domu prehrávať hudbu v interiéri a exteriéri domu prostredníctvom systému Sonos.

Tento dom je jedným z mála v rámci urbanizácie s rozšírenými terasami a záhradami. Terasa na prízemí s vonkajšou kuchyňou/BBQ a jedálenským stolom pre osem osôb, ktorá vedie do súkromnej záhrady s prístupom k hlavnému bazénu. Súkromná terasa na prvom poschodí len pre hlavnú spálňu ďalej rozširuje priestor.

V neposlednom rade je klenotom v korune tohto domu strešná terasa hľadajúca slnko. Je vybavená na mieru vyrobenou tradičnou fínskou saunou a vonkajšou studenou sprchou. Špičkový a najmodernejší taliansky bazén Shadow Mini, oproti pohodlnému a spoločenskému posedeniu so stolom s ohniskom. Túto neuveriteľnú strešnú terasu dopĺňa ďalšia kuchyňa s minibarom a pecou na pizzu.

K nehnuteľnosti patria dve parkovacie miesta v podzemnej garáži s 24-hodinovou ochranou.

Pre viac informácií nás kontaktujte.


Vlastnosti

KategóriaVila
LokalitaMálaga, Costa del Sol, Nueva Andalucía
Veľkosť4 izby
Plocha úžitková250 m²
Plocha pozemku112 m²
StavVeľmi dobrý
BudovaTehlová
Typ domuPoschodový
Poloha objektuRohový
Energetický certifikátB
ZariadenýÁno
ParkovanieÁno
TerasaÁno (112 m²)
BazénÁno
Spální4
Kúpeľní3
VýhľadyPanoramatický, Záhrada, Bazén
OrientáciaSever
Vzdialenosť od moraDo 5 km
Vybavenie a možnostiVstavané skrine, Blízko dopravy, Súkromná terasa, Solárium, Sauna, Kúpeľňa, Jacuzzi, Gril
Služby/energienezadané

Mapa

Zobraziť viac ponúk v Marbella západ

Podobné nehnuteľnosti

Spojte sa s nami :

Pomôžeme vám nájsť nehnuteľnosť vašich snov
bez akýchkoľvek problémov!