Vanian Views, Estepona, Málaga, Španielsko

MB032 | Estepona

V03_CAM 01_ZONAS COMUNES
V02_ELEGANCE TERRAZA V02_ELEGANCE SALON
V03_CAM 04_LATERAL_DIA V03_CAM 03_CONJUNTO V02_05_CALLE V02_CAM 04_LATERAL_NOCTURNA V02_ELEGANCE DORMITORIO V02_ELEGANCE BAÑO PPAL V02_ELEGANCE COMEDOR

Vanian Views Estepona je unikátny rezidenčný projekt na vyvýšenom mieste v oblasti Selwo Park, ktorý poskytuje privilegovaný výhľad na pobrežie a more.


Vanian Views bude obsahovať celkom 61 apartmánov a penthousov s 2 a 3 spálňami, s garážou a komorou a vyznačuje sa modernou architektúrou semi-oválneho dizajnu s nádhernými výhľadmi.
Apartmány sú elegantné v modernom dizajne a plne využívajú prirodzené svetlo a okolité scenérie.
Vanian Views ponúka krásne spoločné priestory, vrátane stredomorských záhrad, bazénov pre deti a dospelých a najmodernejšie posilňovne.
Vanian Views je ideálny pre milovníkov prírody, golfu a mora. Ponúka pokojné, súkromné ​​prostredie vedľa prírodného parku s výhľadom na hory a more a zároveň v blízkosti občianskej vybavenosti.
Projekt sa nachádza iba 10 minút jazdy od očarujúceho historického centra a prístavu Estepona, známeho širokou ponukou reštaurácií, obchodov a služieb.
Pláž a promenáda sú len čo by kameňom dohodil.
Vanian views je ľahko dostupný všetkými smermi. Medzinárodné letisko Malaga je len hodinu jazdy Puerto Banús a Marbella sú 20 minút jazdy autom.
Výborná vybavenosť, pokojné prostredie uprostred prírody a zároveň blízkosť centra Estepony s plážami, reštauráciami, barmi a službami robia z tohto projektu ideálne miesto pre váš druhý domov pri mori, celoročné bývanie alebo bezpečnú investíciu.


Zoznam nehnuteľností

Ev.č.SpálneKúpeľnePlochaCenaStav
MB032-12291 m²439 000 EUR voľné
MB032-232108 m²575 000 EUR voľné

Vlastnosti

KategóriaProjekt
LokalitaEstepona, Španielsko
ParkovanieÁno
Počet bytov61
Počet voľných bytov38
Počet domov4
Počet objektov4
Spálnínezadané
Kúpeľnínezadané
Výhľadynezadané
Orientácianezadané
Vzdialenosť od moraDo 1000m
Vybavenie a možnostinezadané
Služby/energienezadané

Mapa

Zobraziť viac ponúk v Estepona

Podobné nehnuteľnosti

Nevybrali ste si z ponuky na webovej stránke?

Kontaktujte nás a získajte prístup k tisícom ďalších nehnuteľností v našej databáze.