Vitajte na slnečnom pobreží Costa del Sol
Sme Viva España,
vaši odborníci na predaj nehnuteľností v ŠpanielskuCeny ponúkaných nehnuteľností sú konečné, vrátane odmeny za sprostredkovanie.

Viva España

DÔLEŽITÉ: Pre českých a slovenských klientov vieme vybaviť hypotekárny úver s úrokovou sadzbou 3,75 % a fixáciou až na 20 rokov pri 50-60 % LTV.

Juh Španielska je otvorený pre každého, kto hľadá vlastné bývanie alebo zmysluplnú investíciu. Miestny trh s nehnuteľnosťami ponúka nespočetné možnosti, od úplne nových luxusných projektov cez čerstvo zrekonštruované vily a domy až po apartmány a byty v blízkosti piesočnatých pláží. Či už hľadáte vysnívanú nehnuteľnosť pri mori pre seba, alebo možno investičnú príležitosť, radi sa staneme vašimi sprievodcami celým procesom, a to vždy nad rámec štandardných obchodných vzťahov.

Viktor Margita a Monika Vavreková

S realitnou kanceláriou Viva España si môžete byť istí, že ponuka nehnuteľností bude odrážať vaše predstavy a očakávania. Žijeme a pracujeme priamo na juhu Španielska, ktorý sa stal aj naším druhým domovom. Vďaka tomu vás ľahko prevedieme krok za krokom celým procesom kúpy, od výberu nehnuteľnosti cez podpis zmluvy až po následné služby spojené so sťahovaním a presunom do novej krajiny.

„Vaše priania sú u nás vždy na prvom mieste.“
Viktor Margita a Monika Vavreková
zakladatelia realitnej kancelárie Viva España

Andalúzske pobrežie Costa del Sol sa pýši viac ako 320 slnečnými dňami v roku a smaragdovo modrým morom. Milovníkom golfu ponúka nespočetné množstvo ihrísk a gurmánom kulinárske zážitky v najlepších reštauráciách. Bez výnimky však každého uchvátia dych berúce výhľady siahajúce až na severný okraj Afriky. To všetko sprevádza priateľská povaha Španielov, ktorým v žilách koluje horúce flamenco a lahodné víno Rioja.

Costa del Sol je jedným z najhorúcejších regiónov Európy. Podnebie je stredomorské, s horúcimi letami a miernymi zimami. Od marca do mája prevláda slnečné počasie, daždivé dni sú zriedkavé. V máji, niekedy už v apríli, sa môžu objaviť prvé horúce dni s teplotami okolo 30 °C.

Mapa

Z pražského letiska Václava Havla sa do svojej cieľovej destinácie dostanete už po troch hodinách priameho letu. Do Malagy sa lieta niekoľkokrát týždenne aj z Bratislavy, Viedne, Krakova, Katovíc a Budapešti. Vďaka celoročne dobrému počasiu, výbornému dopravnému spojeniu, nižším životným nákladom a vynikajúcej zdravotnej starostlivosti je južné Španielsko skvelou voľbou na trvalé bývanie, ale aj dlhodobú rekreáciu. Viac informácií o pobreží Costa del Sol nájdete TU.

DÔLEŽITÉ: Pre českých a slovenských klientov vieme vybaviť hypotekárny úver s úrokovou sadzbou 3,75 % a fixáciou až na 20 rokov pri 50-60 % LTV.

Stačí urobiť len jeden krok - ten prvý! A povedať nám, o čo máte záujem?

Chcem vedieť viac, ozvite sa mi.