Chcete zmeniť svoj život? Zverte sa do našich rúk a my vám nájdeme váš vysnívaný domov pri mori

Viva España

DÔLEŽITÉ: Pre českých a slovenských klientov vieme vybaviť hypotekárny úver s úrokovou sadzbou 3,75 % a fixáciou až na 20 rokov pri 50-60 % LTV.

Prečo bývať na juhu Španielska?

Predovšetkým preto, že kvalita života je tu vyššia vďaka podnebiu, cenám a vynikajúcej zdravotnej starostlivosti. Costa del Sol je tiež skvelým miestom pre deti. Nachádza sa tu množstvo detských ihrísk, ktoré lemujú aquaparky, zoologické záhrady, ihriská a bazény. Dospelí ocenia viac ako 100 km dlhé piesočnaté pláže, ktoré ponúkajú oddych v úžasných plážových kluboch.

Ďalšou benefitom je vzdialenosť. Španielsko je na rozdiel od iných klimaticky celoročne priaznivých krajín vzdialené od Českej republiky len približne 2 700 km. Túto vzdialenosť prekonáte lietadlom za tri hodiny a autom sa v prípade potreby z Prahy do Málagy zvládnete presunúť len s jedným prenocovaním vo Francúzsku.

Veľkou výhodou Andalúzie je aj nespočetné množstvo príležitostí na aktívne vyžitie bez ohľadu na ročné obdobie. Počas celého roka si môžete užívať vodné športy, golf, padel tenis, paragliding, cyklistiku alebo jazdu na koni. V zime si môžete užiť sneh a lyžovanie na svahoch pohoria Sierra Nevada, ktoré je od Málagy vzdialené necelé dve hodiny jazdy autom.

„Nebolo to zo dňa na deň, ale asi po troch mesiacoch sme sa tu už cítili ako doma. Pomohlo nám vedomie, že ľudia z Viva España nám vedia s čímkoľvek pomôcť. Ochotne poslúžia ako sprievod na pohotovosť alebo na políciu pri nahlásení dopravnej nehody. A keď vidíte, koľko ďalších Čechov, Slovákov, Britov či Škandinávcov sa tu už usadilo, viete, že to funguje,“ spomína klientka Eva, ktorá sa do Andalúzie presťahovala s rodinou v lete 2023. Podobne ako mnohí iní, aj ona kombinuje využívanie samotného bytu s jeho prenájmom v čase, kedy by bol inak prázdny.

Viva España

DÔLEŽITÉ: Pre českých a slovenských klientov vieme vybaviť hypotekárny úver s úrokovou sadzbou 3,75 % a fixáciou až na 20 rokov pri 50-60 % LTV.

Chcete zmeniť svoj život? Zverte sa do našich rúk a my vám nájdeme váš vysnívaný domov pri mori.

Chcem vedieť viac, ozvite sa mi.