Byt na predaj 62 m² Málaga Centro

124706785 | Málaga Centro

  • Spálne 1
  • Kúpeľne 1
  • Plocha 62 m²
  • Plocha terasy 3 m²
  • Stav Aktívne

Investičná príležitosť v centre Malagy

Vstúpte do tohto očarujúceho bytu, ktorý sa nachádza v známej štvrti La Merced, rodisku Picassa. Na ulici Calle Peña nájdete tento apartmán s jednou spálňou, ktorý ponúka vynikajúcu polohu a celý rad žiaducich funkcií.

Pri vstupe vás'privíta vchod, kde na prvý pohľad uvidíte obývaciu izbu, kuchyňu a spálňu. To vytvára pocit priestoru a prepojenia v domácnosti. Útulná spálňa má balkón, ideálny na vychutnávanie rannej šálky kávy alebo výhľadu na západ slnka. Priestranná obývacia izba plynule prechádza do otvorenej kuchyne, plne vybavenej modernými spotrebičmi a štýlovými povrchovými úpravami. Ďalší balkón z obývacej izby zaplavuje priestor prirodzeným svetlom, ktoré zvýrazňujú vysoké stropy dosahujúce až 4 metre.

Možnosť vybudovania ďalšieho priestoru. Táto nehnuteľnosť ponúka jedinečnú výhodu: možnosť dobudovania podkrovia alebo vybudovania ďalšieho poschodia, čím sa vytvorí ďalší potenciál.

Byt je navrhnutý s ohľadom na pohodlie a je vybavený plastovými oknami a dverami s nízkou potrebou údržby. Napriek pokojnej polohe na tichej ulici je námestie Plaza La Merced vzdialené len 2 minúty chôdze, čo umožňuje ľahký prístup k pulzujúcej energii centra mesta.

Vďaka už platnej licencii na krátkodobý prenájom predstavuje táto nehnuteľnosť vynikajúcu príležitosť pre investorov. Jej preukázateľné výsledky úspešných príjmov z prenájmu za posledné dva roky hovoria o jej potenciáli.

Nenechajte si ujsť túto lukratívnu investičnú príležitosť. Konajte rýchlo, pretože táto nehnuteľnosť sa určite rýchlo predá. Kontaktujte nás ešte dnes, aby ste si naplánovali obhliadku a zabezpečili si svoj kúsok rušného centra Malagy!


Vlastnosti

KategóriaByty 1 + 1
LokalitaMálaga, Costa del Sol, Málaga Centro
Typ bytupodkrovný
VlastníctvoOsobné
Plocha úžitková62 m²
Podlažie umiestnenia2. NP
StavVeľmi dobrý
BudovaTehlová
Typ domuPoschodový
Energetický certifikátG (Energetický certifikát nedodaný)
ZariadenýÁno
TerasaÁno (3 m²)
Spální1
Kúpeľní1
VýhľadyUlica
OrientáciaJuhovýchod
Vzdialenosť od moraDo 1000m
Vybavenie a možnostiBlízko dopravy, Súkromná terasa, Mramorová podlaha, Dvojité zasklenie
Služby/energienezadané

Mapa

Zobraziť viac ponúk v Málaga

Podobné nehnuteľnosti

Nevybrali ste si z ponuky na webovej stránke?

Kontaktujte nás a získajte prístup k tisícom ďalších nehnuteľností v našej databáze.