Byt na predaj 135 m² Altos de los Monteros

124744669 | Altos de los Monteros

  • Spálne 2
  • Kúpeľne 3
  • Plocha 135 m²
  • Plocha terasy 28 m²
  • Stav Aktívne

LOMAS DE LOS MONTEROS

Ideálna lokalita pre všetkých, ktorí hľadajú pokoj, prírodu a kvalitu života. Uprostred veľkolepých kopcov Marbelly, len 5 minút od pláže a golfových ihrísk, ktoré sa nachádzajú v okolí, sa nachádza urbanizácia Lomas De Los Monteros s vysokými stavebnými štandardmi, ktorú navrhli dvaja významní španielski architekti Manuel de las Casas a Rafael Narváez, pričom ich koncept bol zaradený na prestížne stránky knihy Spain Architects.

Mestská rada Marbelly v správe o všeobecnom územnom pláne (PGOU) z augusta 2007 vyzdvihla Lomas de Los Monteros ako chránenú oblasť na základe jej architektonickej hodnoty.

Dvojpodlažný apartmán má celkovú zastavanú plochu 162,65 m2, z čoho 120 m2 zodpovedá zastavanej ploche, 10 m2 krytej terase, 20 m2 nekrytej terase a 12 m2 jeho pomernej časti spoločných priestorov.

Má výhľad na more, komunitnú záhradu s bazénom a je rozdelený do 2 veľkých spální na prízemí s kúpeľňami en suite. Na hornom poschodí sa nachádza veľká kuchyňa s priamym vstupom na terasu, veľkolepá obývacia izba a toaleta pre hostí. V tej istej budove sa nachádza garáž a sklad. Byt je v perfektnom stave a pripravený na nasťahovanie.

Spoločenské poplatky zahŕňajú teplú/studenú klimatizáciu a teplú vodu. Urbanizácia má 4 bazény, z toho jeden pre deti, a krásne stredomorské záhrady.

Dohodnite si termín návštevy a uvidíte, že sa vám bude páčiť. IBKP-LM-369."


Vlastnosti

KategóriaByty 2 + 1
LokalitaMálaga, Costa del Sol, Altos de los Monteros
VlastníctvoOsobné
Plocha úžitková135 m²
Podlažie umiestnenia2. NP
StavVeľmi dobrý
BudovaTehlová
Typ domuPoschodový
Energetický certifikátD
ParkovanieÁno
Výťaháno
TerasaÁno (28 m²)
BazénÁno
Spální2
Kúpeľní3
VýhľadyMore, Hora, Panoramatický, Záhrada, Bazén, Mestský
OrientáciaJuh, juhozápad, západ
Vzdialenosť od moraDo 5 km
Vybavenie a možnostiKrytá terasa, Výťah, Vstavané skrine, Súkromná terasa, Odkladacia miestnosť, Kúpeľňa, Mramorová podlaha, Gril, Dvojité sklo, Domotika, Optické vlákno
Služby/energieElektrina, pitná voda

Mapa

Zobraziť viac ponúk v Marbella východ

Podobné nehnuteľnosti

Nevybrali ste si z ponuky na webovej stránke?

Kontaktujte nás a získajte prístup k tisícom ďalších nehnuteľností v našej databáze.