Byt na predaj 72 m² Benahavís

124403473 | Málaga, Costa del Sol, Benahavís

  • Spálne 2
  • Kúpeľne 2
  • Plocha 72 m²
  • Plocha terasy 95 m²
  • Stav Aktívne

Penthouse v Alborada Homes, Benahavis, je moderný obytný priestor s 2 spálňami a 2 kúpeľňami. Interiérový dizajn sa vyznačuje elegantnými líniami, vysokokvalitnými povrchovými úpravami a množstvom prirodzeného svetla, ktoré zaplavuje priestor. Obývací priestor s otvorenou koncepciou plynule spája obývaciu izbu, jedálenský kút a kuchyňu. kuchyňa je, vybavená špičkovými spotrebičmi, veľkým priestorom na pulte a modernými skrinkami, ktoré spájajú funkčnosť aj estetiku.
Dve spálne v penthouse sú navrhnuté tak, aby boli pokojným útočiskom, . Každá spálňa je veľkoryso dimenzovaná a má veľké okná, ktoré vám umožnia prebúdzať sa s výhľadom na okolité . Rovnako pôsobivé sú aj kúpeľne, ktoré sa môžu pochváliť moderným príslušenstvom, elegantnými dizajnovými prvkami a luxusnými povrchovými .
Jedným z výrazných prvkov tohto penthousu je rozsiahla terasa nachádzajúca sa na najvyššom poschodí . Táto vonkajšia oáza ponúka súkromné útočisko, kde si môžete oddýchnuť, vyhrievať sa na slnku a vychutnávať si stolovanie pod holým nebom s priateľmi a rodinou. Z terasy je nádherný výhľad na okolitú krajinu.
Obyvatelia Alborada Homes majú tiež prístup k celému radu zariadení . Medzi ne môže patriť spoločný bazén, upravené záhrady, fitnescentrum a uzavretý komplex pre pokoj duše.
Je's pohodlne nachádza v niekoľkých minútach jazdy od občianskej vybavenosti a 40min od letiska Malaga.

Súčasťou penthousu je 1 súkromné podzemné parkovacie miesto a skladová jednotka.


Vlastnosti

KategóriaByty 2 + 1
LokalitaMálaga, Costa del Sol, Benahavís
VlastníctvoOsobné
Plocha úžitková72 m²
Podlažie umiestnenia2. NP
StavNovostavba
BudovaTehlová
Typ domuPoschodový
Energetický certifikátG (Energetický certifikát nedodaný)
ZariadenýÁno
ParkovanieÁno
Výťaháno
TerasaÁno (95 m²)
BazénÁno
Spální2
Kúpeľní2
VýhľadyHory, krajina
OrientáciaZápad
Vzdialenosť od moraDo 5 km
Vybavenie a možnostiVýťah, Vstavané skrine, Súkromná terasa, Solárium, Odkladacia miestnosť, Kúpeľňa, Dvojité zasklenie, Optické vlákno
Služby/energienezadané

Mapa

Zobraziť viac ponúk v Benahavís

Podobné nehnuteľnosti

Spojte sa s nami :

Pomôžeme vám nájsť nehnuteľnosť vašich snov
bez akýchkoľvek problémov!