Byt na predaj 90 m² Cancelada

124582252 | Málaga, Costa del Sol, Cancelada

  • Spálne 2
  • Kúpeľne 2
  • Plocha 90 m²
  • Plocha terasy 30 m²
  • Stav Aktívne

Vitajte v modernom bývaní v rezidencii The Residences Cancelada, kde sa luxus a pohodlie plynule spájajú s pôvabom španielskeho pobrežia. Tento exkluzívny prízemný apartmán, ktorý sa nachádza na najväčšom pozemku v rámci urbanizácie, ponúka jedinečný a neopakovateľný zážitok z bývania.
Vstúpte do starostlivo navrhnutého útočiska s 2 spálňami, kde bol každý detail starostlivo premyslený s cieľom vytvoriť harmonický životný priestor. Priestranná obývacia izba vás privíta bohatým prirodzeným svetlom prúdiacim cez veľké okná, ktoré vrhá teplú žiaru na vkusné moderné zariadenie. Kvalitné materiály a elegantné povrchové úpravy umocňujú estetický dojem a vytvárajú atmosféru sofistikovanosti a pokoja.
Gurmánska kuchyňa, ktorú zdobia najmodernejšie spotrebiče a elegantné skrinky, je potešením pre šéfkuchára'a poskytuje dokonalé prostredie na kulinárske dobrodružstvá. Vychutnajte si jedlá v priľahlej jedálenskej časti, kde môžete zabávať hostí alebo si vychutnávať intímne večere s blízkymi.
Dve dobre vybavené spálne slúžia ako útočisko pohodlia, každá sa môže pochváliť dostatočným priestorom a plyšovým interiérom. Hlavná izba je útočiskom relaxu, má vlastnú kúpeľňu a prístup na súkromnú terasu, kde si môžete oddýchnuť a zároveň si vychutnávať príjemný stredomorský vánok.
Vrcholom tohto apartmánu na prízemí je rozsiahla vonkajšia terasa, ktorá dokonale spája vnútorný a vonkajší život. Táto súkromná oáza ponúka dokonalé prostredie na stolovanie pod holým nebom, rannú kávu alebo len tak sa vyhrievať na slnku. Veľkorysý pozemok obklopujúci rezidenciu poskytuje pocit exkluzivity a súkromia, ktorý sa v mestskom bývaní vyskytuje len zriedka.
Obyvatelia rezidencie The Residences Cancelada majú prístup k celému radu zariadení vrátane nádherne upravených spoločných záhrad, šumivého bazéna a rekreačných oblastí. Urbanizácia má strategickú polohu a ponúka ľahký prístup k pláži, neďalekým golfovým ihriskám a pôvabnej dedinke Cancelada, známej svojím tradičným španielskym šarmom a živou miestnou kultúrou.
Ponorte sa do luxusu tohto prízemného apartmánu, kde najväčší pozemok v urbanizácii zaručuje veľkolepé a zároveň intímne bývanie. Táto rezidencia v The Residences Cancelada nie je len domovom, je to'vyhlásenie o rafinovanom bývaní na pobreží Costa del Sol.


Vlastnosti

KategóriaByty 2 + 1
LokalitaMálaga, Costa del Sol, Cancelada
VlastníctvoOsobné
Plocha úžitková90 m²
Plocha pozemku40 m²
Podlažie umiestnenia1. NP
StavVeľmi dobrý
BudovaTehlová
Typ domuPoschodový
Energetický certifikátG (Energetický certifikát nedodaný)
ParkovanieÁno
Výťaháno
TerasaÁno (30 m²)
BazénÁno
Spální2
Kúpeľní2
VýhľadyZáhrada
OrientáciaZápad
Vzdialenosť od moraDo 1000m
Vybavenie a možnostiKrytá terasa, Výťah, Vstavané skrine, Súkromná terasa, Kúpeľňa, Mramorová podlaha, Dvojité zasklenie
Služby/energieElektrina, pitná voda

Mapa

Zobraziť viac ponúk v Estepona

Podobné nehnuteľnosti

Spojte sa s nami :

Pomôžeme vám nájsť nehnuteľnosť vašich snov
bez akýchkoľvek problémov!