Radový dom na predaj 140 m² El Paraiso

124577740 | El Paraiso

  • Spálne 3
  • Kúpeľne 3
  • Plocha 140 m²
  • Plocha terasy 40 m²
  • Stav Aktívne

Moderný 3 izbový mestský dom v luxusnom komplexe v El Paraiso, Marbella.

Vstúpte do kráľovstva modernej elegancie s týmto nádherným mestským domom v "El Paraiso, " Marbella, kde sa na každom poschodí stretáva premyslený dizajn s luxusným bývaním.

Elegantná zábava (prízemie): Kuchyňa s otvorenou dispozíciou prechádza do jedálne, ktorá je majstrovskou hrou priestoru a svetla. Tento priestor je viac než len kulinárskym útočiskom; je to miesto, kde sa rodina a priatelia stretávajú v žiari prirodzeného svetla. Nasleduje obývacia izba orientovaná na juh. Na tomto poschodí sa nachádza aj toaleta pre hostí. Široké posuvné dvere vás lákajú na súkromnú verandu, ktorá ponúka plynulý prechod do osobného záhradného raja. Scéna sa rozširuje do spoločnej záhrady s osviežujúcim bazénom a starostlivo upravenými plochami.

Vysnívané spálne (druhé poschodie): Vystúpte na druhé poschodie, kde sa odhalia spálne. Premyslene navrhnutá chodba vedie do troch spální a dvoch kúpeľní. Hlavná spálňa, svätyňa s vlastnou kúpeľňou a súkromnou terasou, ponúka útočisko vo vašom útočisku. Druhá a tretia spálňa majú spoločnú kúpeľňu zdobenú luxusnou vaňou, ktorá stelesňuje pohodlie a bohatstvo.

Nebeský pokoj (najvyššie poschodie): Na najvyššom poschodí vás čaká korunovačný vrchol - priestor so soláriom určený na slnkom zaliaty oddych uprostred prírody a úchvatného výhľadu na more. Je to ideálne útočisko na oddych, omladenie a vytvorenie trvalých spomienok s blízkymi.

Pohodlné parkovanie (prízemie): Praktickosť sa snúbi s luxusom vďaka dvom vyhradeným parkovacím miestam v prednej časti objektu, z ktorých je jedno úplne kryté pre vaše pohodlie.

Prvotriedna poloha: Benahavís, ktorá je známa svojou snahou poskytovať svojim obyvateľom tie najlepšie služby.

Tento mestský dom nie je'len nehnuteľnosť; je to'starostlivo vytvorený zážitok, ktorý čaká na vašu prítomnosť. Ste pripravení na prehliadku alebo na viac informácií? Kontaktujte nás teraz!


Vlastnosti

KategóriaRodinné domy
LokalitaMálaga, Costa del Sol, El Paraiso
Veľkosť3 izby
Plocha úžitková140 m²
StavNovostavba
BudovaTehlová
Typ domuPoschodový
Umiestnenie objektuCentrum obce
Energetický certifikátG (Energetický certifikát nedodaný)
ZariadenýČiastočne
ParkovanieÁno
TerasaÁno (40 m²)
BazénÁno
TelekomunikácieInternet, Satelit
Spální3
Kúpeľní3
VýhľadyMore, Hora, Vidiek, Panoramatický, Záhrada, Bazén, Mestský, Les, Ulica
OrientáciaSever, severovýchod, východ, juhovýchod, juh, juhozápad, západ, severozápad
Vzdialenosť od moraDo 200m
Vybavenie a možnostiKrytá terasa, Vstavané skrine, Blízko dopravy, Súkromná terasa, Solárium, Satelitná TV, WiFi, Komunálna miestnosť, Kúpeľňa, Mramorová podlaha, Dvojité sklo, Domotika, Blízko mešity, Blízko kostola, Optické vlákno
Služby/energieElektrina, Pitná voda, Telefón, Plyn

Mapa

Zobraziť viac ponúk v Estepona

Podobné nehnuteľnosti

Nevybrali ste si z ponuky na webovej stránke?

Kontaktujte nás a získajte prístup k tisícom ďalších nehnuteľností v našej databáze.