Radový dom na predaj 141 m² Estepona

124637233 | Estepona

  • Spálne 3
  • Kúpeľne 3
  • Plocha 141 m²
  • Plocha terasy 26 m²
  • Stav Aktívne

Vitajte v tomto očarujúcom mestskom dome v centre mesta Estepona. Táto nehnuteľnosť ponúka dokonalú kombináciu komfortu, pohodlia a štýlu.

Pri vstupe vás privíta priestranná a príjemná kuchyňa vybavená modernými spotrebičmi a dostatočným priestorom na pulte, vďaka čomu je nádherným priestorom na kulinárske dobrodružstvá. V susedstve kuchyne nájdete krásnu, dobre situovanú obývaciu izbu. Veľké okná zaplavujú miestnosť prirodzeným svetlom a terasa susediaca s obývacou časťou umocňuje jas a ponúka ideálne miesto na vychutnávanie rannej kávy alebo večerného odpočinku.

Mestský dom sa môže pochváliť tromi vkusne zariadenými spálňami, z ktorých každá poskytuje pokojné útočisko na oddych a relaxáciu. Hlavná spálňa je vybavená vlastnou kúpeľňou, čo zaručuje súkromie a pohodlie.

Jedným z vrcholov tejto nehnuteľnosti je veľkoryso dimenzovaná strešná terasa, ktorá ponúka panoramatický výhľad na okolie. Tento vonkajší priestor je ideálny na organizovanie stretnutí, slnenie alebo jednoducho na vychutnávanie krásnej stredomorskej klímy.

Okrem toho je súčasťou tejto nehnuteľnosti súkromná garáž, ktorá poskytuje bezpečné parkovanie a väčšie pohodlie pre obyvateľov.

Vďaka výhodnej polohe v centre mesta Estepona sa z tohto mestského domu ľahko dostanete do rušného mesta vrátane obchodov, reštaurácií a kultúrnych atrakcií. Či už hľadáte trvalé bydlisko alebo dovolenkové útočisko, tento očarujúci mestský dom ponúka dokonalú kombináciu komfortu a pohodlia v jednej z najžiadanejších lokalít Costa del Sol.


Vlastnosti

KategóriaRodinné domy
LokalitaMálaga, Costa del Sol, Estepona
Veľkosť3 izby
Plocha úžitková141 m²
StavVeľmi dobrý
BudovaTehlová
Typ domuPoschodový
Umiestnenie objektuCentrum obce
Energetický certifikátG (Energetický certifikát nedodaný)
ZariadenýÁno
ParkovanieÁno
TerasaÁno (26 m²)
Spální3
Kúpeľní3
VýhľadyUrban
OrientáciaSeverovýchod
Vzdialenosť od moraDo 200m
Vybavenie a možnostiVstavané skrine, Blízko dopravy, Súkromná terasa, Solárium, Kúpeľňa, Mramorová podlaha, Dvojité sklo, Blízko kostola, Optické vlákno
Služby/energieElektrina, pitná voda

Mapa

Zobraziť viac ponúk v Estepona

Podobné nehnuteľnosti

Nevybrali ste si z ponuky na webovej stránke?

Kontaktujte nás a získajte prístup k tisícom ďalších nehnuteľností v našej databáze.