Radový dom na predaj 213 m² The Golden Mile

124605748 | Málaga, Costa del Sol, The Golden Mile

  • Spálne 4
  • Kúpeľne 3
  • Plocha 213 m²
  • Plocha terasy 146 m²
  • Stav Aktívne

Tento nádherný mestský dom sa nachádza na prestížnom mieste v cenenej štvrti Altos de Puente Romano na Zlatej míli v Marbelle. Táto nehnuteľnosť s množstvom vonkajšieho priestoru vrátane súkromných terás na stolovanie pod holým nebom a relaxáciu je ideálna na zábavu hostí.

Solárium ponúka úchvatný výhľad na okolie a poskytuje pokojné útočisko, kde si môžete vychutnať nádherný výhľad na okolie. Vnútri je interiér nádherne navrhnutý s rafinovaným nábytkom a dôkladnou pozornosťou venovanou detailom. Otvorená dispozícia na prízemí ponúka plne vybavenú modernú kuchyňu s najmodernejšími spotrebičmi a vynikajúcimi povrchovými úpravami.

Rozsiahly obytný priestor ponúka útočisko na relaxáciu, ktoré zdobí jemná neutrálna farebná paleta. Mestský dom pozostáva zo 4 úžasných spální, z ktorých každá je starostlivo navrhnutá s maximálnou starostlivosťou. Nachádza sa v bezpečnej uzavretej komunite, súkromie a bezpečnosť sú zaručené.

Obyvatelia sa môžu tešiť aj na spoločný bazén uprostred starostlivo udržiavanej záhrady. Táto nehnuteľnosť má výhodnú polohu na Zlatej míli, ponúka ľahký prístup k širokej občianskej vybavenosti a je len kúsok od nedotknutých pláží Marbelly.


Vlastnosti

KategóriaRodinné domy
LokalitaMálaga, Costa del Sol, The Golden Mile
Veľkosť4 izby
Plocha úžitková213 m²
StavVeľmi dobrý
BudovaTehlová
Typ domuPoschodový
Umiestnenie objektuCentrum obce
Energetický certifikátG (Energetický certifikát nedodaný)
ParkovanieÁno
TerasaÁno (146 m²)
BazénÁno
Spální4
Kúpeľní3
VýhľadyMore, záhrada, bazén
OrientáciaJužná
Vzdialenosť od moraDo 1000m
Vybavenie a možnostiKrytá terasa, Vstavané skrine, Blízko dopravy, Súkromná terasa, Solárium, Odkladacia miestnosť, Kúpeľňa, Dvojité zasklenie, Blízko mešity, Suterén
Služby/energieElektrina, pitná voda

Mapa

Zobraziť viac ponúk v Marbella

Podobné nehnuteľnosti

Spojte sa s nami :

Pomôžeme vám nájsť nehnuteľnosť vašich snov
bez akýchkoľvek problémov!